reklama

Premiérový hudobný festival Lomoz: od rokenrolu cez funk-rap a priemyselný folklór až po DJ-ov

Združenie mládeže OZ LOMOZ z Horných Orešian pripravuje na sobotu 11. júna premiérový hudobný festival.

V priestoroch miestneho športového areálu vystúpia kapely a DJ-i z trnavského regiónu.

Jedinečný priemyselný folklór predvedú Vrbovskí Víťazi, s funk-rapom sa predstaví Delikatesa, svižný rokenrol zahrá HASH a pred polnocou vystúpi alternatívna rocková skupina Ranné Toporenie. Po koncertoch sa o zábavu postarajú dídžeji Spinhandz a PeerV.

Kapela Hash

Lomozáci pozývajú všetkých fanúšikov dobrej nálady a hudby. Nuda nehrozí. Okrem koncertov sľubujú aj súťaže, bohaté občerstvenie a ďalšie sprievodné aktivity. To všetko úplne zadarmo.

„Je to síce len prvý ročník, ale malý festival nám tu chýbal. Všetci, čo prídu, sa dobre zabavia,“ uisťuje programová manažérka festivalu Valentína Nídelová. Viac informácií nájdete na www.festival.lomoz.sk.

Ján Záhradník

Ulož ako PDF
Napísal 2. júna 2011 1:25. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.