reklama

Premiérový festival Lomoz: skvelé kapely, výborné počasie, zábava až do rána

Hudobný festival Lomoz v Horných Orešanoch má za sebou úspešnú premiéru. Organizátorom z miestneho OZ Lomoz sa podarilo do tamojšieho športového areálu prilákať niekoľko stoviek ľudí.

Zaujala najmä vynikajúca muzika a vskutku znalecky vybraté kapely. A hoci jedným z kritérií pri výbere účinkujúcich boli väzby na trnavský región, v Horných Orešian sa predstavila kvalita. Zmes funku, soulu a hip-hopu v podaní Delikatesy, ako vždy zábavní a jedineční Vrbovskí Víťazi, rokenrolové tornádo Hash, výborné alternatívne zoskupenie Ranné Toporenie, popredný slovenský hip-hopový DJ Spinhandz a napokon DJ PeerV pobavili ľudí z Orešian aj širokého okolia.

Trnavská kapela Hash spustila na Lomoze skutočnú rokenrolovú búrku. Našťastie, hrmelo len z reproduktorov…

Organizátori premiérový festival okorenili súťažami v pití piva, pretláčaní rukou či v držaní pivného sudu, návštevníci si mohli zakúpiť originálne výrobky z textilu a doplnky.

„Zatiaľ môžeme byť spokojní. Festival prebieha hladko, je tu pomerne dosť ľudí a verím, že ďalší ešte prídu v neskorších večerných hodiných. A samozrejme sme veľmi radi, že sa nám vydarilo počasie,“ stručne zhrnula priebeh Lomozu programová manažérka podujatia Valentína Nídelová po skončení vystúpenie Vrbovských víťazov a pripomenula, že mládež z OZ Lomoz plánuje v budúcnosti urobiť z festivalu tradíciu.

Fotogaléria:

Ulož ako PDF
Napísal 12. júna 2011 12:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.