reklama

Skvelé jedlo, pitie aj zábava. V centre Trnavy sa počas víkendu uskutoční festival pouličného jedla FOOD FEST

V centre Trnavy sa počas víkendu od 11. do 13. septembra 2020 uskutoční už šiesty festival pouličného jedla FOOD FEST. Organizátori z agentúry B-events zaistili okrem zaujímavých predajcov, ktorí ponúknu návštevníkom množstvo pouličných špecialít, tradične aj zaujímavý sprievodný program.

Trnavský FOOD FEST sa uskutoční od piatka 11. do nedele 13. septembra 2020 v priestore medzi Domom kultúry a OD Jednota.

V piatok a v sobotu akcia potrvá od 12. do 22.00 hodiny, v nedeľu od 12. do 20.00.

Súčasťou FOOD FEST-u bude už tradične aj hudba, súťaže a rôzne zábavné aktivity pre deti aj dospelých počas celej akcie.

Ilustračné foto: FOOD FEST

Festival pouličného jedla začal pred niekoľkými rokmi v Trnave a postupne sa rozšíril aj do Bratislavy, Pezinka, Trenčína či Senca.

Pouličné špeciality od majstrov gastronomického remesla nájdete v množstve stánkov a foodtruckov.

Na FOOD FEST-e objavíte dobroty v duchu tradičnej kuchyne, ale aj modernú gastronómiu, množstvo sladkých pochúťok, dezertov, super drinkov či špecialít, ktoré doteraz vaše oči možno nevideli a chuťové bunky nepoznali.

Počas víkendu si Trnavčania aj návštevníci z okolia pochutnajú na domácich hamburgeroch, palacinkách, zaujímavých kebaboch, wafliach, rôznych druhoch hranoliek, originálne upravenom mäsku, ovocných a zeleninových šťavách, hotdogoch, nezvyčajných langošoch či dobrom vínku.

Vstup na podujatie je bezplatný.

Priebežne aktualizované informácie, vrátane zoznamu predajcov, nájdete na FB udalosti: https://www.facebook.com/events/1393096987555634.

FOOD FEST Trnava vol. 6
11. – 13. 09. 2020 Trojičné námestie pred Domom Kultúry
Moderuje: Richard Vrablec

Predajný čas a program:

Piatok: 12:00 -22:00
od 19:00 Dj Stanley

Sobota: 12.00 – 22:00
o 19:00 hudobná skupina LosBrados

Nedeľa: 12:00 – 20:00

Súťaže a zábavné aktivity s moderátorom počas celej akcie, vstup voľný

Ulož ako PDF
Napísal 8. septembra 2020 8:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.