reklama

Trnava zažije po prvý raz festival pouličného jedla. Food Fest bude na námestí od 5. do 7. októbra

Festival pouličného jedla alebo FOOD FEST TRNAVA sa uskutoční v centre mesta na Trojičnom námestí premiérovo od piatka 5. do nedele 7. októbra 2018.

Organizátori pozývajú do Trnavy predajcov pouličného jedla z celého Slovenska. Predbežne očakávajú, že na námestí si rozloží svoje stánky asi pätnásť predajcov.

„V kocke možno zhrnúť, že FOOD FEST ponúkne návštevníkom podujatia možnosť ochutnať z rôznorodých druhov jedla, ktoré sa dajú zobrať do ruky a zjesť priamo na ulici. Zároveň bude prebiehať program v podobe hudby, vystúpení dídžejov či animátorov,“ priblížila organizátorka akcie Petronela Belková z firmy B-Events Dolná Krupá.


Akcia potrvá v centre Trnavy tri dni

Do Trnavy zavítajú okrem domácich aj mnohí zaujímaví ľudia z celého Slovenska, ktorí prinesú širokú škálu rôznych druhov jedla.

Návštevníci budú môcť ochutnávať viacero druhov hamburgerov, hotdogov, ale aj wafle, palacinky, donutky, lokše, placky, šúľance a mnohé ďalšie lahôdky.

„V stánkoch budú k dispozícii slané, sladké, bezlepkové, vegánske… jednoducho streetfoodové vychytávky všetkých možných chutí. Milovníci jedla, ale aj zaujímavých a originálnych nápojov, si iste prídu na svoje,“ pozýva P. Belková.

FOOD FEST TRNAVA začína v piatok 5. októbra o 14. hodine, stánky budú otvorené do 22. hodiny.

V sobotu 6. októbra od 12. do 22. hodiny a napokon v nedeľu 7. októbra od 12. do 21. hodiny.

V rámci programu budú počas celého podujatia k dispozícii animátori.

Navyše, v piatok od 19. hodiny sa o atmosféru na Trojičnom námestí postará DJ ELSY, v sobotu o 17.30 vystúpi so svojou šou majster sveta v triale Ján Kočiš, od 19.00 bude hrať DJ STANLEY.

Počas víkendových dní sa uskutoční aj viacero zábavno – súťažných aktivít.

Akciu môžete sledovať aj na Facebooku, link tu.

Vstup na podujatie je voľný.

Ulož ako PDF
Napísal 28. septembra 2018 5:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.