reklama

Víkend v znamení dobrého jedla, zábavy a útokov na chuťové poháriky. Od piatka do nedele bude v Trnave opäť Food Fest

Festival pouličného jedla Food Fest privíta milovníkov pouličných špecialít v duchu tradičnej kuchyne, ale aj modernej gastronómie, už tento víkend od piatka 4. do nedele 6. októbra 2019 v priestoroch City Parku na Trstínskej ulici v Trnave.

Trojdňový Food Fest odštartuje v piatok na pravé poludnie. Počas piatka a soboty budú stánky s občerstvením a jedlom otvorené až do 22. hodiny, v nedeľu do 20.00.

Súčasťou Food Fest-u bude už tradične aj hudba, súťaže, workshopy a rôzne zábavné aktivity.

Postarajú sa o to známy moderátor Richard Vrablec, DJ Stanley a DJ Milan Lieskovský.

Ilustračné foto: Food Fest

FODD FEST 4 na Facebooku:
facebook.com/events/486687595504035

Pouličné špeciality od majstrov gastronomického remesla nájdete v množstve stánkov a foodtruckov.

Na Food Fest-e objavíte dobroty v duchu tradičnej kuchyne, ale aj modernú gastronómiu, množstvo sladkých pochúťok, dezertov, super drinkov či špecialít, ktoré doteraz vaše oči možno nevideli a chuťové bunky nepoznali.

Organizátori sľubujú okrem overených predajcov aj niekoľko noviniek.

Na víkendovom Food Fest-e si Trnavčania aj návštevníci z okolia pochutnajú na domácich hamburgeroch, palacinkách, zaujímavých kebaboch, wafliach, rôznych druhoch hranoliek, originálne upravenom mäsku, ovocných a zeleninových šťavách, mexických hotdogoch, nezvyčajných langošoch, podpecníkoch či dobrom vínku.

Food Fest sa postupne z Trnavy rozšíril aj do iných miest.

V Bratislave, Pezinku či Trenčíne sa akcia koná na hlavných námestiach v centre.

Program FOOD FEST Vol.4 – City Park (Trstínska ulica):

Piatok 4. októbra 2019:
12:00 – 22:00
od 19:00 DJ Stanley

Sobota 5. októbra 2019:
12:00 – 22:00
súťaže a aktivity s moderátorom
od 19:00 DJ Milan Lieskovský

Nedeľa 6. októbra 2019:
12:00 – 20:00
súťaže a aktivity s moderátorom

Ulož ako PDF
Napísal 2. októbra 2019 10:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Víkend v znamení dobrého jedla, zábavy a útokov na chuťové poháriky. Od piatka do nedele bude v Trnave opäť Food Fest”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.