reklama

Pred hokejovým derby Slovensko-Česko vystúpia Vrbovskí víťazi, zajtra turnaj v stolnom hokeji!

Dnes o 20. 15 hodine odohrajú slovenskí hokejoví reprezentanti mimoriadne dôležité stretnutie proti českému tímu.

Organizátori podujatia TRNAVA FANDÍ HOKEJU očakávajú, že o sledovanie zápasu pred obrazovkou vo fanzóne na Trojičnom námestí, bude opäť veľký záujem.
Ešte pred hlavným večerným zápasom sa bude vysielať severoamerické derby Kanada – USA.

Nezabúdajte, správny Trnavčan fandí originálnym spomienkovým šálom, ktorý si môžete zakúpiť vo fanzóne

Pred 19. hodinou začne koncert bratov Jobusovcov zo skupiny Vrbovskí víťazi. Branko Jobus Trnavčanom odkazuje, že „Výtazy“ plánujú Trnačanom na námestie priniesť nielen obligátnu super zábavu najvyššieho rangu, ale ako bonus sa svojou účasťou chcú podieľať aj na tom, aby fanúšikovia sledovali najprv víťazov z Vrbového na pódiu, a potom aj slovenských hokejových víťazov na obrazovke.

V sobotu 7. mája po 16. hodine pozývajú organizátori záujemcov na turnaj v stolnom hokeji. Hrať sa bude priamo vo fanzóne.

Prihlásiť sa môže každý, kto sa chce dobre zabaviť. Účasť na turnaji je bezplatná, pre najlepších budú pripravené zaujímavé ceny.

Vrbovskí víťazi alebo čo nás čaká dnes pred zápasom:

Ulož ako PDF
Napísal 6. mája 2011 8:44. Článok je zaradený do rubriky: • TRNAVA FANDÍ HOKEJU. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.