reklama

Na korze sa rozbalia Vrbovskí víťazi, vidieť a počuť budeme aj funky, husle či detské divadlo

Po pondelňajšom vystúpení kapely Whatever navštívi v utorok trnavské korzo hudobno – pracovná skupina Vrbovskí víťazi.

Celú pešiu zónu presvedčia, že hrať sa dá naozaj na čokoľvek. Preto nebuďte prekvapení, keď zahrajú na hajzel, modzkocucku, výtrub či metlu.

V strede týždňa bude pešia zóna patriť talentovanému huslistovi Richardovi Barošovi, ktorý husle prvý krát do rúk chytil už ako štvorročný.

Na funkový mesiac, na ktorom znie iba funky groove, vás vo štvrtok vezme štvorčlenná kapela mr. moon v zložení – bubeník Ďuro Veselický, gitarista Tomáš Lukáč, basgitarista Rado Činčura a speváčka Dominika Zdražilová.

korzo
Na úvod prvého augustového týždňa zahrala na korze kapela Whatever

Koniec pracovného týždňa bude rozprávkový.

V piatok všetky deti pobaví divadlo ZkuFraVon a ich originálne predstavenie Ako išlo vajce na vandrovku alebo putujeme letom svetom, v ktorom sa snúbia témy priateľstva a morálky.

Z kuloárov sme sa dozvedeli, že v sobotu bude kráľovstvo Ľudovíta II. ohrozené, pretože do jaskyne sa nasťahuje hrôzostrašný drak, proti ktorému ani rytier z Francie nič nezmôže. Či sa podarí kráľovský dvor zachrániť, sa naši najmenší Trnavčania dozvedia od marionetového divadla Animare Silva v predstavení Ako sa Jano s drakom porátal.

Prvý augustový týždeň Leta na korze uzavrie Ado Juráček, ktorý pešiu zónu premení na exotický ostrov a prebudí plážovú náladu v krajine neobmývanej oceánom.

(TS mesta Trnava)

PROGRAM LETA NA KORZE na Hlavnej ulici od 5. do 10. augusta

5. augusta o 19.30 h VRBOVSKÍ VÍŤAZI Kultová hudobno-pracovná skupina z Vrbového pokrstí nový album

6. augusta o 19.30 h RICHARD BAROŠ – huslista „Starý otec mi dal po prvý raz do ruky husle, keď som mal štyri roky“

7. augusta o 19.30 h MR. MOON funky – fusion – beat- band. Na hudobnom nebi je veľa hviezd, ale oni sú Mesiac…

8. augusta o 18.00 h Divadlo ZkuFraVon: AKO IŠLO VAJCE NA VANDROVKU

9. augusta o 18.00 h Marionetové divadlo ANIMARE SILVA: AKO SA JANO S DRAKOM PORÁTAL

10. augusta o 19.30 h ADO JURÁČEK Ado prebúdza plážovú náladu v krajine, ktorú neobmýva oceán, v ktorej nám do vlasov nevanú monzúnové vetry. Preslnené rytmy premenia v okamihu našu zem na exotický ostrov…

Ulož ako PDF
Napísal 5. augusta 2014 10:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.