reklama

Záver týždňa na korze: detské divadlo, folklór, country aj írske a keltské piesne

Leto na korze na pešej zóne pokračuje aj počas tohto týždňa.

V piatok o 18. hodine sa v rozprávke Smetiak dozviete príbeh človiečika, ktorý žije na okraji spoločnosti a jeho jediným majetkom je smetiak a jeho obsah. Odpadky dostanú celkom iný účel, než akému slúžili, a ani ten smetiak vlastne nebude smetiakom.

Rozprávkou sa tento deň končiť nebude, o 19.30 h budete môcť vďaka GEMINI počúvať energické tóny írskych a keltských piesní.

Ak máte radi folklór, určite sa v sobotu potešíte folklórnemu súboru Trnafčan, ktorý sa zameriava na kultúrne dedičstvo trnavského regiónu.

Na záver týždňa sa predstaví Willie Jones, ktorý striedavo žije v Nemecku a v Spojených štátoch. Počas svojej 30-ročnej hudobnej kariéry sa etabloval nielen na európskej country scéne, ale aj v USA a Kanade a poznáme ho aj z legendárnych Dobrofestov v Trnave.

willie-jones-band
Willie Jones Band

10. júla o 18.00 h
Divadlo Fortissimo: Smetiak
Rozprávka pre deti

10. júla o 19.30 h
GEMINI
Írske a keltské piesne

11. júla o 19.00 h
Trnafčan
Folklórny súbor, ktorý sa zameriava na kultúrne dedičstvo trnavského regiónu

12. júla o 19.00 h
Willie Jones Band
Američan, ktorý striedavo žije v Nemecku a v Spojených štátoch. Počas svojej 30-ročnej hudobnej kariéry sa etabloval nielen na európskej country scéne, ale aj v USA a Kanade

Kompletný program Leta na korze
leto-na-korze2015

Ulož ako PDF
Napísal 10. júla 2015 8:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.