reklama

LPS a Saskia roztancovali Vianočné trhy, príde Jakub Petraník aj Vrbovskí víťazi

Ani úvod pracovného týždňa nepoznamenala na Vianočných trhoch nuda.

V pondelok večer vytvorila výbornú atmosféru na hlavnom pódiu domáca kapela LPS. Folkrock ako vyšitý v ich podaní roztancoval asi 400 prítomných poslucháčov.

VIDEO: LPS

V utorok sa predstavila návštevníkom Vianočných trhov mladá trnavská speváčka Saskia Šipošová. A hoci sa ocitla na veľkom pódiu úplne osamotená, svojím energickým a sympatickým prejavom zaplnila polovicu Trojičného námestia. Príjemný večer musela Saskia dokonca na žiadosť početného publika predĺžiť o dva prídavky.

VIDEO: Saskia Šipošová

V stredu 30. novembra o 19. hodine vystúpi na Vianočných trhoch spevák Jakub Petraník, vo štvrtok sa v rovnakom čase predstavia skvelí domáci muzikanti združení okolo Riša Gajlíka z kapely Music Temple. Námestím budú znieť známe bluesové či soulové skladby.
Veľké hviezdy zavítajú do Trnavy aj v piatok – pozvanie organizátorov prijali páni bratia Jobusovci z Vrbového známi ako Vrbovskí víťazi. Svoje hudobné „náradie“ si rozložia o 19. hodine.

Víkend na Vianočných trhoch bude patriť skôr narodeným: v sobotu 3. decembra o 17. 00 vystúpi folklórny súbor Borovienka, v nedeľu o 17. 30 spevák retro-repete hitov Martin Jakubec.

Srdečne pozývame!

Fotogaléria (LPS + SASKIA):

Čítajte: kompletný kultúrny program Vianočných trhov.

Ulož ako PDF
Napísal 30. novembra 2011 6:35. Článok je zaradený do rubriky: ● VIANOČNÉ TRHY 2011, Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.