reklama

LPS a Saskia roztancovali Vianočné trhy, príde Jakub Petraník aj Vrbovskí víťazi

Ani úvod pracovného týždňa nepoznamenala na Vianočných trhoch nuda.

V pondelok večer vytvorila výbornú atmosféru na hlavnom pódiu domáca kapela LPS. Folkrock ako vyšitý v ich podaní roztancoval asi 400 prítomných poslucháčov.

VIDEO: LPS

V utorok sa predstavila návštevníkom Vianočných trhov mladá trnavská speváčka Saskia Šipošová. A hoci sa ocitla na veľkom pódiu úplne osamotená, svojím energickým a sympatickým prejavom zaplnila polovicu Trojičného námestia. Príjemný večer musela Saskia dokonca na žiadosť početného publika predĺžiť o dva prídavky.

VIDEO: Saskia Šipošová

V stredu 30. novembra o 19. hodine vystúpi na Vianočných trhoch spevák Jakub Petraník, vo štvrtok sa v rovnakom čase predstavia skvelí domáci muzikanti združení okolo Riša Gajlíka z kapely Music Temple. Námestím budú znieť známe bluesové či soulové skladby.
Veľké hviezdy zavítajú do Trnavy aj v piatok – pozvanie organizátorov prijali páni bratia Jobusovci z Vrbového známi ako Vrbovskí víťazi. Svoje hudobné „náradie“ si rozložia o 19. hodine.

Víkend na Vianočných trhoch bude patriť skôr narodeným: v sobotu 3. decembra o 17. 00 vystúpi folklórny súbor Borovienka, v nedeľu o 17. 30 spevák retro-repete hitov Martin Jakubec.

Srdečne pozývame!

Fotogaléria (LPS + SASKIA):

Čítajte: kompletný kultúrny program Vianočných trhov.

Ulož ako PDF
Napísal 30. novembra 2011 6:35. Článok je zaradený do rubriky: ● VIANOČNÉ TRHY 2011, Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.