reklama

Na Trojičnom námestí otvorili Vianočné trhy 2014

Slávnostným rozsvietením vianočného stromu a dvoma koncertami domácich interpretov oficiálne otvorili v piatok večer na zaplnenom Trojičnom námestí Vianočné trhy 2014.

Už po štvrtý raz organizuje podujatie trnavská agentúra MediaFlash v spolupráci s portálom trnava-live.sk a mestom Trnava.

„Verím, že v centre Trnavy pod symbolickými sviečkami vianočného stromu opäť zavládne atmosféra kultúry, porozumenia a príjemných stretnutí,“ prihovoril sa návštevníkom vedúci kancelárie primátora mesta Trnava Pavol Tomašovič.

Vianočné trhy v centre Trnavy sa tešia stále väčšej popularite medzi návštevníkmi z čoraz zo širšieho okolia. Rovnako to platí aj o predajcoch. Trhovisko tvorí v tomto roku takmer 100 predajných stánkov, pod mestskú vežu prichádzajú živnostníci, remeselníci a trhovníci prakticky z celého Slovenska.

Vianočné trhy potrvajú do 23. decembra. V medzisviatočnom období budú otvorené stánky s občerstvením, pripravený je aj Silvestrovský program s rodinným ohňostrojom, divadlom pre deti, koncertom, diskotékou a novoročným ohňostrojom.

„Chcem poďakovať mestu Trnava, za to, že nám dalo dôveru. Veľká vďaka patrí všetkým, ktorí na vianočné trhy chodia, stretávajú sa tu, zabávajú a nakupujú. Prajem návštevníkom, aby su to opäť cítili dobre a zažili na trhoch veľa príjemných chvíľ,“ vyhlásil organizátor podujatia Ivan Novotný.

Víkendový program trhov otvorí v sobotu o 9. hodine zabíjačka spojená s predajom čerstvých domácich špecialít od 9. do 16. hodiny.

O 17. hodine zapáli v rámci duchovného programu na pódiu dekan Stanislav Vojtko prvú adventnú sviecu, po ňom vystúpi spevácky zbor.

O 18. hodine bude koncertovať folková kapela LPS.

V nedeľu o 16. hodine začne prvé detské divadelné predstavenie v rámci Vianiočných trhov, o 18. hodine budú hrať a spievať skvelí muzikanti z dua Brotherly Jam známe skladby 60. až 90. rokov.

Kompletný program Vianočných trhov nájdete na www.vianocnatrnava.sk alebo v tomto článku (link).

FOTOLAGÉRIA:

VT2014-1
VT2014-2
VT2014-3
VT2014-5
VT2014-4
VT2014-6a
VT2014-7
VT2014-5a

Ulož ako PDF
Napísal 29. novembra 2014 7:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Trojičnom námestí otvorili Vianočné trhy 2014”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.