reklama

Kompletný program Vianočných trhov 2012 na Trojičnom námestí

Prinášame Kultúrny program Vianočných trhov 2012 na Trojičnom námestí v Trnave.

Podujatie oficiálne otvorí slávnostné rozžiarenie vianočného stromu na námestí v piatok 30. novembra o 17.45 hodine. Ešte pred slávnostným okamihom odohrajú svoj koncert známi trnavskí muzikanti z kapely The Breakers.

Počas trhov vystúpi približne 300 interpretov, ale aj asi sedemsto detí z trnavských materských a základných škôl.
Rovnako ako vlani, aj v tomto ročníku sa uskutočnia koncerty na trhoch sedem dní v týždni. Pripravené sú aj tri zabíjačky spojené s predajom zabíjačkových špecialít (vždy v sobotu), počas poslednej soboty sa bude na trhoch opekať býk.

Posledným dňom Vianočných trhov je nedeľa 23. decembra.

Ani v tomto roku nebudú Trnavčania ochudobnení o oslavy príchodu Nového roka.

Silvester na námestí sa začne už o 16. hodine dvojhodinovým programom pre rodiny s deťmi, ktorý bude opäť zakončený krásnym ohňostrojom o 18. hodine.

Večer bude patriť kapelám a DJ-om až do 2. hodiny rannej. Pár minút po polnoci 1. januára nebude chýbať na námestí ani druhý, tradičný Novoročný ohňostroj.

Silvestrovský program bude zverejnený v prvej polovici decembra.

Priebežne budeme informovať o aj pripravovaných sprievodných podujatiach, ktoré sa uskutočnia počas Vianočných trhov.

Zmena programu vyhradená. Prípadné aktualizácie alebo zmeny programu nájdete na portáli trnava-live.sk a na www.vianocnatrnava.sk.

PLAGÁT VIANOČNÝCH TRHOV 2012:

Pre zväčšenie kliknite na obrázok

KULTÚRNY PROGRAM VIANOČNÝCH TRHOV 2012:
[table id=11 /]

Ulož ako PDF
Napísal 27. novembra 2012 15:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Kompletný program Vianočných trhov 2012 na Trojičnom námestí”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.