reklama

Kompletný program Vianočných trhov 2012 na Trojičnom námestí

Prinášame Kultúrny program Vianočných trhov 2012 na Trojičnom námestí v Trnave.

Podujatie oficiálne otvorí slávnostné rozžiarenie vianočného stromu na námestí v piatok 30. novembra o 17.45 hodine. Ešte pred slávnostným okamihom odohrajú svoj koncert známi trnavskí muzikanti z kapely The Breakers.

Počas trhov vystúpi približne 300 interpretov, ale aj asi sedemsto detí z trnavských materských a základných škôl.
Rovnako ako vlani, aj v tomto ročníku sa uskutočnia koncerty na trhoch sedem dní v týždni. Pripravené sú aj tri zabíjačky spojené s predajom zabíjačkových špecialít (vždy v sobotu), počas poslednej soboty sa bude na trhoch opekať býk.

Posledným dňom Vianočných trhov je nedeľa 23. decembra.

Ani v tomto roku nebudú Trnavčania ochudobnení o oslavy príchodu Nového roka.

Silvester na námestí sa začne už o 16. hodine dvojhodinovým programom pre rodiny s deťmi, ktorý bude opäť zakončený krásnym ohňostrojom o 18. hodine.

Večer bude patriť kapelám a DJ-om až do 2. hodiny rannej. Pár minút po polnoci 1. januára nebude chýbať na námestí ani druhý, tradičný Novoročný ohňostroj.

Silvestrovský program bude zverejnený v prvej polovici decembra.

Priebežne budeme informovať o aj pripravovaných sprievodných podujatiach, ktoré sa uskutočnia počas Vianočných trhov.

Zmena programu vyhradená. Prípadné aktualizácie alebo zmeny programu nájdete na portáli trnava-live.sk a na www.vianocnatrnava.sk.

PLAGÁT VIANOČNÝCH TRHOV 2012:

Pre zväčšenie kliknite na obrázok

KULTÚRNY PROGRAM VIANOČNÝCH TRHOV 2012:
[table id=11 /]

Ulož ako PDF
Napísal 27. novembra 2012 15:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Kompletný program Vianočných trhov 2012 na Trojičnom námestí”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.