reklama

Otvorenie Vianočných trhov 2012 prilákalo do centra množstvo návštevníkov

Vianočné trhy 2012 slávnostne otvorili 30. novembra na Trojičnom námestí vystúpením stále mladistvo pôsobiacich hudobných veteránov z kapely The Breakers.

Trnavskí bigbíťaci sa prvý raz dali dohromady už pred takmer polstoročím a početnému publiku predviedli výborné 90-minútové predstavenie. Majstri svojho remesla ukázali, že aj napriek vysokému veku sú stále v skvelej forme.

Dnes sa nám hralo naozaj vynikajúco, máme skvelý pocit. Sme veľmi radi za príležitosť, ktorú sme dostali,“ pochvaľovali si vedno členovia The Breakers.

Krátko pred 18. hodinou moderátorka večera Anežka Hrdá spolu s organizátorom Vianočných trhov Ivanom Novotným a zaplneným námestím spoločnými silami rozsvietili 16-metrový vianočný smrek, a zakrátko aj mestskú vežu.

VIDEO: Slávnostné otvorenie Vianočných trhov

Na Vianočných trhoch 2012 sa zúčastňuje viac ako 80 predajcov, vystúpi 700 detí z materských a základných škôl, každý večer je pripravené hudobné vystúpenie.

Tohtoročné trhy potrvajú do 23. decembra. Ich súčasťou bude aj Silvestrovská oslava 31. decembra spojená s Detským Silvestrom.

Kompletný kultúrny program nájdete TU.

FOTOGALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 30. novembra 2012 21:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Videoarchív. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Otvorenie Vianočných trhov 2012 prilákalo do centra množstvo návštevníkov”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.