reklama

Vianočné trhy v Trnave otvorí Slniečko, pozrite si kompletný program

Vianočné trhy na Trojičnom námestí v Trnave otvoria v piatok 29. novembra o 17. hodine koncertom obľúbenej piešťanskej kapely Slniečko.

Súčasťou úvodného koncertu, ktorých bude počas tohtoročných trhov v centre Trnavy viac ako 30, bude aj slávnostné rozžiarenie vianočného stromu a svetlenej výzdoby na námestí a mestskej veži približne o 17.30 hodine.

Vianočné trhy 2013 potrvajú 25 dní do 23. decembra. Hudobné koncerty na hlavnom pódiu na Trojičnom námestí budú každý večer sedem dní v týždni. Priestor dostanú ako býva zvykom aj domácie kapely a hudobníci či ľudové súbory.

V programe nájdeme aj známejšie mená ako už spomínané Slniečko, Máriu Čírovú, Bystríka, Martina Haricha, Allana Mikušeka, Karpatské chrbáty alebo Dynamo Team.

V pracovných dňoch od 16. hodiny pripravili organizátori vystúpenia stoviek detí z materských a základných škôl.

Súčasťou programu sú aj novinky – každú sobotu o 17. hodine sa uskutoční zapaľovanie sviec na adventom venci spolu s vystúpením detských zborov, vždy v nedeľu od 16. hodiny bude na hlavnom pódiu pripravený približne hodinový program pre rodiny s deťmi.

Každú sobotu od 9. do 16. hodiny si môžete na námestí zakúpiť aj čerstvé domáce zabíjačkové špeciality.

Program s prípadnými aktualizáciami nájdete aj na stránke www.vianocnatrnava.sk, o aktuálnom dianí na Vianočných trhoch informuje pravidelne aj facebookovská stránka www.facebook.com/VianocneTrhyTrnava.

Kultúrny program Vianočných trhov 2013:
(kliknite pre zväčšenie)

VT2013_poster

Ulož ako PDF
Napísal 28. novembra 2013 10:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vianočné trhy v Trnave otvorí Slniečko, pozrite si kompletný program”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.