reklama

Show Z Fleku v trnavskom amfiteátri ovládli bratia Jobusovci

Keď namiešate koktail zložený z niekoľkých amatérskych bavičov, štandardne originálneho a príjemného konfereciéra Štaja a dvojice geniálnych Pánov Bratov Jobusovcov z Vrbového, zaručene získate jedinečný výsledok v podobe vynikajúceho, príjemného a zábavného večera.

Vrbovskí víťazi, v pozadí precceda Húpací kón a pani manželka Húpacá kobyla

Presne taký záver dňa zažili vo štvrtok desiatky prítomných divákov a poslucháčov na siedmom pokračovaní Stand Up Comedy Show Z FLEKU. Dvojhodinový program situovali organizátori z agentúry Dimenzia do vonkajších priestorov mestského amfiteátra. Našťastie, rovnako vydarené ako celý priebeh akcie bolo aj počasie.

Aj napriek tomu, že šestici „entertainerov“ sa nie vždy podarilo dostať publikum rozosmiať, aj tie trápne chvíle ticha, ktoré viac ráz nastali, vďaka celkovej pozitívnej klíme  preboleli akosi ľahšie.

Marek Štajo“ Steinecker

Tú správnu atmosféru tentoraz vytvorili hlavní hostia večera – členovia multiorganizácie Kriak, mnohých hudobných skupín a projektov, bratia disponujúci nevyčerpateľnou zásobou nápadov a organizátori najneuveriteľnejších akcií Andrej a Branislav Jobusovci. Do Trnavy prišli ukázať svoje originálne hudobné umenie v podobe projektu priemyselného folklóru nazvaného Vrbovskí víťazi.

Príležitosť dostať pod ruku bratov Jobusovcov znamenite využil pán moderátor, ktorý z Vrbovčanov postupne vydrankal aspoň základné informácie o viacerých projektoch a činnosti multiorganizácie Kriak.
Jedinečný humor, výrečnosť a svojské podanie vrbovských umelcov snáď stokrát poriadne rozrehotalo trnavský „amfik“.
Zasvätení vedia, a tí, čo vo štvrtok nezaváhali a prišli, vedia tiež.

HD VIDEO – VRBOVSKÍ VÍŤAZI@Z FLEKU LIVE:

Ulož ako PDF
Napísal 27. augusta 2010 2:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Kultúra. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.