reklama

Dnes večer bude v amfiteátri show Z fleku. S Vrbovskými víťazmi aj preccedom

Už dnes po 20. hodine sa uskutoční v priestoroch Mestského amfiteátra ďalšie pokračovanie Stand Up Comedy Show Z FLEKU. Tešiť sa môžete na desať standupových vystúpení v podaní šiestich účinkujúcich, ako aj na hudobné vystúpenie kultovej kapely Vrbovskí víťazi.

Nuž a ako hlavný bonbónik je pripravený rozhovor s Preccedom – Húpacím konom. Moderátom večera Štajo prostredníctvom zvedavých otázok vyzvŕta „preccedu“ multiorganizácie Kriak z Vrbového, inak aj Húpacím konom nazývaného.
Ako bonus prisľúbila účasť aj samotná pani manželka pána preccedu. Toľko aspoň oficiálne správy od Petra Geseho z agentúry Dimenzia, ktorá má usporiadanie show Z FLEKU pod patronátom.

Z fleku vyspovedal Štajo aj českého pornoherca Roberta Rosenberga (na snímke vľavo)

Začíname vo štvrtok 26. augusta po 20. hodine. V prípade priaznivého počasia sa akcia uskutoční pod holým nebom v priestoroch amfiteátra. Účasť našich vzácnych hostí z Vrbového sľubuje prítomnému publiku vynikajúcu zábavu,“ prízvukuje P. Gese.
Ako pripomenul, bratia Jobusovci predvedú divákom najlepšie kúsky zo svojej muziky, ktorú volajú priemyselný folklór.
Oprávnene možno očakávať, že dlhoročnými skúsenosťami ostrieľaný moderátor Štajo dostane z preccedu, a prípadne aj jeho manželky, tie najzaujímavejšie informácie o multiorganizácii Kriak, Vrbovskej oslobodzovacej armáde, bohatej vedeckej činnosti, ba dokonca sľúbené sú aj pikošky zo svadby preccedu a jeho paničky.

Aby sme to zbytočne nenaťahovali, prísť na show Z FLEKU do amfiteátra sa určite oplatí.
Tradičný slogan tejto originálnej akcie totiž stále aktuálny: “Žiadna seriálová nuda! Žiadne vypelichané hviezdy! Žiadny plejbek! Nové tváre, šokujúce témy, skvelý moderátor, vynikajúca hudba – to všetko je prvá stand up show v Trnave.”

Vstupné je päť eur.

Ulož ako PDF
Napísal 26. augusta 2010 2:04. Článok je zaradený do rubriky: Kultúra. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.