reklama

Comedy show Z fleku už dnes v Amfik Café aj s českým hercom Robertom Rosenbergom

Vo štvrtok 10. júna o 20. hodine sa uskutoční premiérovo v priestoroch Amfik Café v poradí už piate pokračovanie stand up comedy show Z FLEKU. Ak vám anglický podtitul nič nehovorí tak vedzte, že ide o vystúpenia amatérskych rozprávačov alebo ak chcete bavičov za mikrofónom v podobe, ako ich poznáme z televíznej obrazovky programu HBO Na stojáka.

„Žiadna seriálová nuda! Žiadne vypelichané hviezdy! Žiadny plejbek! Nové tváre, šokujúce témy, skvelý moderátor, vynikajúca hudba – to všetko je prvá stand up show v Trnave,“ znie upútavka organizátorov akcie, konferenciérom ktorej bude Marek „Štajo“ Steinecker. O hudobný sprievod sa postará Dano Heriban. Špeciálnym hosťom štvrtkového večera v Amfik Café bude český herec z filmov pre dospelých Robert Rosenberg. Podľa organizátorov akcie česká pornohviezda bude v Trnave vystupovať oblečená a jedinou činnosťou, ktorou sa odprezentuje bude rozprávanie do mikrofónu.

Z fleku sa predstavia výsostne amatéri, niektorí z nich s hereckými ambíciami. V prípade priaznivého počasia počítajú organizátori s premiestnením pódia do vonkajších priestorov trnavského amfiteátra. V závere akcie dostanú priestor predstaviť svoje rečnícke a zabávačské schopnosti aj prítomní diváci.

Účinkujú: Dano Heriban, Viktor Karmažin, Miro Ardon, Šimon Hološka, Antonios Vlachou, Miroslav Mihálek, Evelína Kramerová…

Vstupné na prvú stand up comedy show v Trnave je 5 eur.

Ulož ako PDF
Napísal 10. júna 2010 0:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Kultúra. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.