reklama

Amfik Café pozýva na koncert pianistu Miloša Biháryho a speváčky Anet Te

V obnovených priestoroch opätovne otvoreného Amfik Café v Mestskom amfiteátri sa uskutoční v sobotu 22. apríla koncert vynikajúceho trnavského pianistu Miloša Biháryho. Po jeho boku zaspieva talentovaná Anet Te.

Amfik Café otvorili po dlhšej pauze a rekonštrukcii, ktorá sa dotkla nielen interiérov, ale aj vonkajších priestorov parčíka s detským ihriskom v amfiteátri, už na začiatku apríla 2017. Prvý koncert obstaral známy muzikant a spevák Marián Čekovský.

Ďalšiu hudobnú lahôdku pre fanúšikov jazzu, funku, ale aj popových balád, prinesú mladí talentovaní hudobníci Miloš Biháry a Anet Te.


Vynovené priestory Amfik Café

Koncert začína o 19. hodine, vstup je voľný.

Amfik Café plánuje organizovať aj pravidelné piatkové koncerty rôznych interpretov, pripravujú aj väčšie a zaujímavé projekcie a podujatia.

Pravidelné informácie môžete sledovať aj na Facebooku Amfik café.

Ulož ako PDF
Napísal 21. apríla 2017 6:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Amfik Café pozýva na koncert pianistu Miloša Biháryho a speváčky Anet Te”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.