reklama

Nový rok 2015 vítalo v centre Trnavy dvakrát zaplnené Trojičné námestie

Aj v tomto roku sa zišli na silvestrovských oslavách v centre Trnavy na Trojičnom námestí tisícky ľudí.

Najmladších Trnavčanov aj ich rodičov potešilo podvečer na zaplnenom námestí veselé divadielko v podaní Maťa Žáka z Divadla Agape spojené s minidiskotékou.

Od 18. hodiny sledovali malí spolu s veľkými už po štvrtý raz od roku 2011 Rodinný ohňostroj.

silvester-t
Trojičné námestie niekoľko sekúnd po polnoci

Po prestávke nastúpila večer na svoj koncert kapela Crabslide, ktorá úspešne predstavila svoje verzie mnohých slávnych hitov počas viac ako hodinu trvajúceho vystúpenia.

O hudobný sprievod silvestrovskou nocou sa postaral až do druhej hodiny v noci DJ Paul La Poyd.

Po spoločnom odpočítavaní posledných sekúnd starého roku 2014 a za zvukov slovenskej hymny sa zmenilo námestie na bojovú zónu so stovkami delobuchov, petárd, svetlíc a dymovníc.

Päť minút po polnoci sa rozžiaril nad centrom Trnavy 11-minútový Novoročný ohňostroj.

Nad priebehom silvestrovských osláv dohliadali bezpečnostné zložky štátnej a mestskej polície, súkromná bezpečnostná služba, hasiči aj zdravotníci.

Okrem drobných potýčiek a jedného ľahkého zranenia po páde na zem k ničomu vážnemu počas silvestrovskej noci na Trojičnom námestí nedošlo.

VIDEO:

FOTOGALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 1. januára 2015 10:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Videoarchív. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.