reklama

Nový rok 2015 vítalo v centre Trnavy dvakrát zaplnené Trojičné námestie

Aj v tomto roku sa zišli na silvestrovských oslavách v centre Trnavy na Trojičnom námestí tisícky ľudí.

Najmladších Trnavčanov aj ich rodičov potešilo podvečer na zaplnenom námestí veselé divadielko v podaní Maťa Žáka z Divadla Agape spojené s minidiskotékou.

Od 18. hodiny sledovali malí spolu s veľkými už po štvrtý raz od roku 2011 Rodinný ohňostroj.

silvester-t
Trojičné námestie niekoľko sekúnd po polnoci

Po prestávke nastúpila večer na svoj koncert kapela Crabslide, ktorá úspešne predstavila svoje verzie mnohých slávnych hitov počas viac ako hodinu trvajúceho vystúpenia.

O hudobný sprievod silvestrovskou nocou sa postaral až do druhej hodiny v noci DJ Paul La Poyd.

Po spoločnom odpočítavaní posledných sekúnd starého roku 2014 a za zvukov slovenskej hymny sa zmenilo námestie na bojovú zónu so stovkami delobuchov, petárd, svetlíc a dymovníc.

Päť minút po polnoci sa rozžiaril nad centrom Trnavy 11-minútový Novoročný ohňostroj.

Nad priebehom silvestrovských osláv dohliadali bezpečnostné zložky štátnej a mestskej polície, súkromná bezpečnostná služba, hasiči aj zdravotníci.

Okrem drobných potýčiek a jedného ľahkého zranenia po páde na zem k ničomu vážnemu počas silvestrovskej noci na Trojičnom námestí nedošlo.

VIDEO:

FOTOGALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 1. januára 2015 10:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Videoarchív. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.