reklama

Nový rok 2014 privítali na Trojičnom námestí tisícky ľudí

Trojičné námestie v Trnave sa už po tretí raz v rade zaplnilo počas Silvestra dvakrát.

Aj oslavy príchodu nového roka 2014 odštartoval podvečer Detský Silvester s divadelným predstavením, zábavou pre rodiny a detskou diskotékou.

Približne dvetisíc ľudí si prišlo pozrieť do centra Trnavy aj rodinný ohňostroj, ktorý spustili o osemnástej hodine.

silvester-m
Trojičné námestie niekoľko sekúnd po príchode nového roka 2014

Večerný program pre dospelých odštartovala diskotéka s hitmi 80. a 90. rokov.

Hlavným headlinerom silvestrovskej noci bola kapela Kabát Revival, ktorá ponúkla známe hity jednej z najpopulárnejších českých rockových stálic.

Krátko pred polnocou vypukla na Trojičnom námestí hudobná párty, sprevádzaná novoročným ohňostrojom.

VIDEO: Silvester 2013 v Trnave

Hliadky mestskej a štátnej polície, v spolupráci so súkromnou bezpečnostnou službou, riešili počas silvestrovskej noci niekoľko menších incidentov.

Zdravotníci ošetrovali muža so zraneniami na tvári, ktoré utrpel pri ručnej výmene názorov pod mestskou vežou. K iným zraneniam, napriek značnému množstvu delobuchov a voľne položených fliaš na dlažbe, ktoré sa vďaka davu ľudí postupne menili na porozbíjané sklo, našťastie nedošlo.

Policajti a ochrankári v priebehu krátkej chvíle spacifikovali jedného muža, ktorý počas zábavy pred pódiom vytiahol plynovú pištoľ.

FOTOGALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 2. januára 2014 12:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Videoarchív. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nový rok 2014 privítali na Trojičnom námestí tisícky ľudí”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.