reklama

Nový rok 2014 privítali na Trojičnom námestí tisícky ľudí

Trojičné námestie v Trnave sa už po tretí raz v rade zaplnilo počas Silvestra dvakrát.

Aj oslavy príchodu nového roka 2014 odštartoval podvečer Detský Silvester s divadelným predstavením, zábavou pre rodiny a detskou diskotékou.

Približne dvetisíc ľudí si prišlo pozrieť do centra Trnavy aj rodinný ohňostroj, ktorý spustili o osemnástej hodine.

silvester-m
Trojičné námestie niekoľko sekúnd po príchode nového roka 2014

Večerný program pre dospelých odštartovala diskotéka s hitmi 80. a 90. rokov.

Hlavným headlinerom silvestrovskej noci bola kapela Kabát Revival, ktorá ponúkla známe hity jednej z najpopulárnejších českých rockových stálic.

Krátko pred polnocou vypukla na Trojičnom námestí hudobná párty, sprevádzaná novoročným ohňostrojom.

VIDEO: Silvester 2013 v Trnave

Hliadky mestskej a štátnej polície, v spolupráci so súkromnou bezpečnostnou službou, riešili počas silvestrovskej noci niekoľko menších incidentov.

Zdravotníci ošetrovali muža so zraneniami na tvári, ktoré utrpel pri ručnej výmene názorov pod mestskou vežou. K iným zraneniam, napriek značnému množstvu delobuchov a voľne položených fliaš na dlažbe, ktoré sa vďaka davu ľudí postupne menili na porozbíjané sklo, našťastie nedošlo.

Policajti a ochrankári v priebehu krátkej chvíle spacifikovali jedného muža, ktorý počas zábavy pred pódiom vytiahol plynovú pištoľ.

FOTOGALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 2. januára 2014 12:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Videoarchív. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nový rok 2014 privítali na Trojičnom námestí tisícky ľudí”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.