reklama

Trojičné námestie bude žiť aj medzi sviatkami až do Silvestra

V medzisviatočnom období sa vôbec po prvý raz uskutoční na Trojičnom námestí v Trnave hneď niekoľko kultúrno-spoločenských akcií.

V pondelok 26. decembra sa od 19. hodiny predstaví na hlavnom pódiu Vianočných trhov dvojica popredných trnavských DJ-ov, konkrétne Spinhandz a Dasex, ktorí vyčaria zo svojich vinylov multižánrovú Štefanskú párty s vyvrcholením pred polnocou.

V utorok 27. decembra vystúpi čoraz populárnejšia domáca kapela Libido. Zo svojho repertoáru predstavia vynikajúci trnavskí muzikanti najväčšie svetové rockové, bluesové či rock ‚n rollové hitovky. Začiatok koncertu je o 17.30 hodine.


Vianočný strom na Trojičnom námestí

Streda bude patriť brnenskej kapele Ugly Duck. Muzikanti spoza rieky Moravy odohrajú počas 90 minút známe skladby z produkcie československého hudobného priemyslu 70.- 90. rokov, rovnako tak zaznejú viaceré rockové hitovky z predchádzajúcich desaťročí. Koncert začína o 17.00 h.

Vo štvrtok 29. decembra od 17. hodiny vystúpia sereďskí rockeri zo skupiny Change, ktorí vo svojej show nechajú zaspomínať na veľké rockové hity z čias minulých.

Program predposledného dňa roku 2011 otvorí o 9. hodine zabíjačka spojená s predajom čerstvých zabíjačkových špecialít. Kultúrny program spestrí vystúpenie bratislavskej kapely Creedance Revival Band so začiatkom o 18.00, po nich sa od 20. hodine môžu Trnavčania tešiť na koncert výborných Black Diamond z Piešťan.

Silvester bude v Trnave v porovnaní s minulosťou obohatený o dvojhodinový program primárne určený rodinám s deťmi.
Premiérový Detský Silvester začne o 16. hodine, najmenší uvidia detské divadelné predstavenie, pripravené budú súťaže, diskotéka a ďalšie atrakcie. Program vyvrcholí detským ohňostrojom o 18. hodine. Snahou organizátorov Vianočných trhov je zorganizovať ohňostroj aj pre najmenších Trnavčanov, ktorí inak nemajú šancu vidieť tradičný polnočný ohňostroj.

Hlavný Silvestrovský program (naposledy bol v TT organizovaný Silvester v roku 2008) začne o 20.00 vystúpením známej skupiny Bukasový masív. Po nich od 22.00 zahrá kapela Kochanski obľúbené hity skupiny Lojzo v rockovej úprave. Skupinu založil syn zosnulého lídra Lojzo Mariána Kochanského Marek.

Päť minút po polnoci začne mestský ohňostroj, zábava v podobe novoročnej diskotéky potrvá na Trojičnom námestí až do 2. hodiny.

Ulož ako PDF
Napísal 25. decembra 2011 23:09. Článok je zaradený do rubriky: ● VIANOČNÉ TRHY 2011, Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.