reklama

Trojičné námestie bude žiť aj medzi sviatkami až do Silvestra

V medzisviatočnom období sa vôbec po prvý raz uskutoční na Trojičnom námestí v Trnave hneď niekoľko kultúrno-spoločenských akcií.

V pondelok 26. decembra sa od 19. hodiny predstaví na hlavnom pódiu Vianočných trhov dvojica popredných trnavských DJ-ov, konkrétne Spinhandz a Dasex, ktorí vyčaria zo svojich vinylov multižánrovú Štefanskú párty s vyvrcholením pred polnocou.

V utorok 27. decembra vystúpi čoraz populárnejšia domáca kapela Libido. Zo svojho repertoáru predstavia vynikajúci trnavskí muzikanti najväčšie svetové rockové, bluesové či rock ‚n rollové hitovky. Začiatok koncertu je o 17.30 hodine.


Vianočný strom na Trojičnom námestí

Streda bude patriť brnenskej kapele Ugly Duck. Muzikanti spoza rieky Moravy odohrajú počas 90 minút známe skladby z produkcie československého hudobného priemyslu 70.- 90. rokov, rovnako tak zaznejú viaceré rockové hitovky z predchádzajúcich desaťročí. Koncert začína o 17.00 h.

Vo štvrtok 29. decembra od 17. hodiny vystúpia sereďskí rockeri zo skupiny Change, ktorí vo svojej show nechajú zaspomínať na veľké rockové hity z čias minulých.

Program predposledného dňa roku 2011 otvorí o 9. hodine zabíjačka spojená s predajom čerstvých zabíjačkových špecialít. Kultúrny program spestrí vystúpenie bratislavskej kapely Creedance Revival Band so začiatkom o 18.00, po nich sa od 20. hodine môžu Trnavčania tešiť na koncert výborných Black Diamond z Piešťan.

Silvester bude v Trnave v porovnaní s minulosťou obohatený o dvojhodinový program primárne určený rodinám s deťmi.
Premiérový Detský Silvester začne o 16. hodine, najmenší uvidia detské divadelné predstavenie, pripravené budú súťaže, diskotéka a ďalšie atrakcie. Program vyvrcholí detským ohňostrojom o 18. hodine. Snahou organizátorov Vianočných trhov je zorganizovať ohňostroj aj pre najmenších Trnavčanov, ktorí inak nemajú šancu vidieť tradičný polnočný ohňostroj.

Hlavný Silvestrovský program (naposledy bol v TT organizovaný Silvester v roku 2008) začne o 20.00 vystúpením známej skupiny Bukasový masív. Po nich od 22.00 zahrá kapela Kochanski obľúbené hity skupiny Lojzo v rockovej úprave. Skupinu založil syn zosnulého lídra Lojzo Mariána Kochanského Marek.

Päť minút po polnoci začne mestský ohňostroj, zábava v podobe novoročnej diskotéky potrvá na Trojičnom námestí až do 2. hodiny.

Ulož ako PDF
Napísal 25. decembra 2011 23:09. Článok je zaradený do rubriky: ● VIANOČNÉ TRHY 2011, Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.