reklama

Aktuálne: rodinný ohňostroj napokon v Trnave na Silvestra odpália

Po štvrtkovom oznámení o zrušení silvestrovského programu na Trojičnom námestí v Trnave prichádza v piatok popoludní k ďalšej zmene. Pôvodne plánovaný rodinný ohňostroj určený najmä rodinám s deťmi o 17.30 hodine napokon v Trnave bude.

Isté je aj to, že sa uskutoční aj včera zrušená diskotéka, o ktorú sa postará DJ Paul LaPoyd v čase od 20.00 do 02.00 hodiny, v platnosti zostáva aj Novoročný ohňostroj krátko po polnoci.

Pred rodinným ohňostrojom sa uskutoční veselé detské predstavenie Divadla Agape od 16.30 hodiny.

Ilustračné foto

Spoločnosť, ktorá zabezpečuje a realizuje oba ohňostroje, poskytne do Trnavy špeciálne typy ohňostrojov, na ktoré sa podľa platného Všeobecne záväzného nariadenia (VZN) o obmedzení používania pyrotechnických výrobkov nevzťahujú žiadne obmedzenia.

„Ako mi povedal majiteľ firmy, v Trnave použije počas rodinného Silvestra podobný typ ohňostroja ako bol pôvodne zamýšľaný, s tým rozdielom, že tento typ ohňostroja nie je obmedzený v príslušnom VZN a bude ho možné použiť a odsúhlasiť bez toho, aby bolo porušené platné nariadenie mesta,“ uviedol primátor Bročka.

Na základe nových informácií organizátor obnovil pôvodný program tak, ako je uvedené na začiatku článku.

Ulož ako PDF
Napísal 30. decembra 2016 14:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Aktuálne: rodinný ohňostroj napokon v Trnave na Silvestra odpália”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.