reklama

Silvester na námestí: veselé divadlo, minidisko, koncert, DJ, rodinný a novoročný ohňostroj

Trnavčania budú už štvrtý raz v rade oslavovať Silvester a príchod Nového roka spoločne na Trojičnom námestí.

Pripravený je kultúrny program pre deti aj dospelých, ktorý okorenia dva ohňostroje.

Silvester na námestí otvorí o 16. 30 hodine veselé predstavenie pre deti v podaní Divadla Agape spojené s detskou diskotékou a súťažami pre najmenších.

O 18. hodine nastane chvíľa pre odpálenie Rodinného ohňostroja. „Ľudia si už na to zvykli, býva krásne zaplnené námestie, tešia sa deti aj dospelí, v roku 2011 sme vytvorili tradíciu a Trnavčania si ju osvojili,“ hovorí Ivan Novotný z agentúry MediaFlash, ktorá podujatie organizuje v spolupráci s portálom trnava-live.sk a mestom Trnava.

ohnostroj

Ilustračné foto

O 21. hodine odštartuje svoj koncert mladá kapela Crabslide, ktorá slávila úspechy na jar tohto roka v TV súťaži X-Factor.

„Sú to veľmi šikovní a talentovaní muzikanti, veľmi sa tešia na vystúpenie v Trnave, pripravenú majú skvelú šou aj so špeciálnymi svetelnými efektami,“ poznamenal Novotný.

Po skončení koncertu začne produkcia DJ-a Paula La Poyda, ktorú preruší minútu pred polnocou časomiera odrátavajúca posledných 60 sekúnd roku 2014.

Desať minút po polnoci príde na rad Novoročný ohňostroj, po ňom pokračuje zábava diskotékou do druhej hodiny.

O bezpečnosť a poriadok na Trojičnom námestí sa postarájú posilnené hliadky MsP aj štátnej polície, bezpečnostná služba, zdravotníci a hasiči.

Otvorené budú stánky s občerstvením.

VIDEO: CRABSLIDE (X-Factor 2014)

Ulož ako PDF
Napísal 30. decembra 2014 9:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.