reklama

Ohňostroj v centre Trnavy nebude, mesto pozýva obyvateľov na novoročný online koncert

Ako sme informovali už 8. decembra, trnavská radnica prijala rozhodnutie, že tak ako vlani, ani na prelome rokov 2020/2021 nebude v Trnave tradičný Novoročný ohňostroj. Pre Trnavčanov mesto 1. januára 2021 pripravilo online prenos koncertu chrámovej hudby.

“Tento rok nebudeme na Silvestra robiť ohňostroj vzhľadom na aktuálne opatrenia. Akýkoľvek program v centre mesta by bol príležitosťou na zhromažďovanie väčšieho počtu ľudí, čo je v rozpore s platnými nariadeniami Úradu verejného zdravotníctva SR,” povedala pred tromi týždňami pre trnava-live.sk hovorkyňa mesta Trnava a vedúca úseku komunikácie a marketingu Veronika Majtánová.

Ilustračné foto

Od polnočného ohňostroja mesto upustilo už vlani, predovšetkým z environmentálnych dôvodov, tento rok sa nechystá ani podvečerný ohňostroj pre deti.

Trnavská samospráva obyvateľom mesta odporúča osláviť príchod nového roka so svojimi najbližšími.

Novoročný koncert, na ktorý sú Trnavčania už roky zvyknutí, však chýbať nebude, hoci aj ten prebehne v inej podobe.

Online prenos koncertu chrámovej hudby sa začne o 20.00 hod. na facebookovej stránke Zaži v Trnave.

Spev Glórie Novákovej doplnia huslistka Alžbeta Ševečková a organisti David di Fiore a Stanislav Šurin.

Ulož ako PDF
Napísal 31. decembra 2020 0:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Ohňostroj v centre Trnavy nebude, mesto pozýva obyvateľov na novoročný online koncert”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.