reklama

Silvestrovský program v centre nebude, mesto zaplatilo ohňostroj

Mesto Trnava už dávnejšie avizovalo, že tak ako v posledných rokoch, ani na prelome rokov 2010-2011 nebude na Trojičnom námestí organizovať žiaden vlastný kultúrny program.
Investuje však z vlastného rozpočtu do novoročného ohňostroja. Ten začne približne pätnásť minút po polnoci a mesto zaň zaplatí 3300 eur.

Nový rok privítajú Trnavčania na námestí za asistencie ohňostroja

Radnica sa už niekoľko rokov vyhýba organizovaniu silvestrovských osláv v centre vo vlastnej réžii. Poukazuje najmä na prehnané požiadavky umelcov či dodávateľov techniky, ktorí si v tomto exponovanom termíne pýtajú aj niekoľkonásobné honoráre.

Nový primátor Vladimír Butko a viceprimátor Bystrík Stanko návrat kultúrneho programu na námestie počas Silvestra nevylúčili.

Na Nový rok sa uskutočnia v meste dve tradičné podujatia: o 15.30 začne v kostole sv. Jakuba Novoročný koncert Trnavského komorného orchestra, v areáli AŠK Slávia oslávia prvý deň roku športom bežci v rámci 24. ročníka Trnavského novoročného behu o pohár primátora so štartom o 14. hodine.

Ulož ako PDF
Napísal 30. decembra 2010 10:48. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Silvestrovský program v centre nebude, mesto zaplatilo ohňostroj”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.