reklama

J. Bohunice: Obec zrušila silvestrovský ohňostroj, peniaze investovala do ovocia pre obyvateľov

V Jaslovských Bohuniciach zrušili tradičný silvestrovský ohňostroj. Ušetrené peniaze obec použila na nákup ovocia pre svojich obyvateľov.

Pár dní pred Vianocami dostanú obyvatelia Jaslovských Bohuníc od obecného úradu malý darček v podobe vitamínových balíčkov.

Zamestanci obce počas troch dní – od pondelka 20. do stredy 22. decembra 2021 – rozvezú do každej domácnosti balíčky s ovocím v podobe oranžových pomarančov.


Vianočná výzdoba v centre Jaslovských Bohuníc, december 2021

FOTO: trnava-live.sk

„Blížia sa nám tie najkrajšie sviatky roka, ale zároveň obdobie, ktoré prežívame nám neumožňuje stretávať sa. Obec Jaslovské Bohunice sa preto rozhodla, že na Nový rok nebude organizovať ohňostroj a peniaze investuje do vitamínov, ktoré sú hlavne teraz nepostrádateľné pre ochranu zdravia,“ oznámila starostka Božena Krajčovičová.

Pracovníkom obecného úradu pomáhajú pri rozvoze pomarančov do stoviek domácností aj miestni dobrovoľní hasiči s technikou.


Rozvoz ovocia

FOTO: Obec Jaslovské Bohunice

Ulož ako PDF
Napísal 20. decembra 2021 17:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.