reklama

V centre Trnavy nebude ani v tomto roku chýbať seriál kultúrnych akcií Leto na korze. Prinášame kompletný program

Aj v tomto roku sa uskutoční počas letných prázdnin 62- dňový seriál kultúrnych akcií v priestoroch trnavkskej pešej zóny pod názvom Leto na korze.

Každý večer počas júla a augusta bude trnavské korzo pred radnicou dejiskom koncertov, tanečných vystúpení a predstavení pre deti.

Júlový program začína vždy o 19. hodine, augustový o hodinu skôr.

Detské predstavenia sa budú konať každú stredu, piatok a nedeľu. V júli so začiatkom o 18. hodine, v auguste od 17.00.

„V prípade nepriaznivého počasia budeme o zrušení, zmene priestoru alebo dátumu informovať v udalosti na FB alebo na fanpage Zaži v Trnave na Facebooku,“ poznamenal Juraj Adam zo Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava, ktorá podujatie organizuje.

UDALOSŤ FACEBOOK
https://www.facebook.com/events/597909450719513/

KOMPLETNÝ PROGRAM – LETO NA KORZE 2019

Plagát zväčšíte kliknutím na obrázok

Ulož ako PDF
Napísal 16. júna 2019 18:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.