reklama

Ohňostroj pre deti pohltila hustá hmla, príchod nového roka vítali na námestí stovky ľudí

Stovky Trnavčanov privítali záver roka 2012 na Trojičnom námestí.

Detský Silvester s divadielkom, súťažami, hudbou a tancou zaplnil námestie už po 16. hodine. Viac ako tisíc ľudí, najmä rodín s deťmi, sa zhromaždilo na námestí v očakávaní prvého ohňostroja.

Bohužiaľ, centrum Trnavy zahalila podvečer hustá hmla, ktorá prekazila deťom možnosť vychutnať si na rozdiel od minulého roka osem minút trvajúci ohňostroj naplno.

Situáciu na Trojičnom námestí dokumentujú aj naše snímky vo fotogalérii. Hmla sa nad centrom mesta začala rozplývať napokon až po 19.30 hodine.

VIDEO: Záver roka 2012 na Trojičnom námestí

Večerný program odštartoval o 20. hodine vystúpením trnavskej rockovej kapely Hash, od 22. hodiny až do 2. rána sa návštevníci centra mesta zabávavali na verejnej diskotéke.

Hudobnú produkciu prerušil viac ako štvrťhodinu trvajúci Novoročný ohňostroj.

Napriek stovkám výbuchov petárd a delobuchov ošetrili záchranári na námestí len dve ľahké zranenia nohy a oka.

FOTOGALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 1. januára 2013 10:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Videoarchív. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.