reklama

FOTO: Mestský trh sa po desiatkach rokov vrátil na Trojičné námestie. Konať sa bude každý piatok a sobotu

V piatok 10. júna 2022 trnavská samospráva po prvý raz otvorila Mestský trh na Trojičnom námestí. Trhovisko sa presťahovalo z priestorov zimného štadióna do historického centra a nadviazalo na historickú tradíciu z minulých storočí.

„Okrem pestrého sortimentu a vkusného trhového mobiliáru stoja za povšimnutie príručné vozíky, ktoré sú kupujúcim k dispozícii na vypožičanie. Ak potrebujú dopraviť väčší nákup k autu či autobusu, budú ich sprevádzať naši asistenti, ktorí potom vezmú vozík späť,“ pripomenula hovorkyňa mesta Trnava Veronika Majtánová.

Mestský trh sa bude konať každý piatok a sobotu od 7. do 11. hodiny na Trojičnom námestí, prípadne na Hlavnej alebo Hviezdoslavovej ulici.

FOTOGALÉRIA (Mesto Trnava):

Ulož ako PDF
Napísal 11. júna 2022 13:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.