reklama

Red Bull Tour Bus prináša rapovú sobotu na Trojičné námestie so Strapom, českými PSH aj DJ Spinhandzom

Legendárny autobus Karosa prerobený na pódium, poprední českí a slovenskí raperi Strapo a PSH a medzi nimi aj DJ Spinhandz, trnavský dídžej, ktorý patrí dlhé roky medzi absolútnu slovenskú špičku. Tak znie pozvánka na koncert v rámci RED BULL TOUR BUS, ktorý sa uskutoční na Trojičnom námestí v Trnave už v sobotu 7. októbra.

RED BULL TOUR BUS Trnava – 7. 10. 2017
ZAČIATOk: 18:00
18:00-19:00 WARM UP
19:00-20:00 GLEB
20:00-21:00 PSH
21.00-22:00 STRAPO & DJ SPINHANDZ & GENERAL FOXX
VSTUP: voľný

Po minuloročných úspešných zastávkach v Komárne a Lučenci s Majkom Spiritom a Benom Cristovaom sa aj tento rok pokračuje rapovo. A tiež česko-slovensky.

Pódium na streche vytuningovanej legendárnej Karosy z roku 1977 bude patriť slovenskému raperovi Strapovi, ktorý vystúpi so živou kapelou. Počas celej tour ho podporia PSH z Česka a na každej zastávke dostanú priestor aj domáci hudobníci a DJs.

Karosa je pripravená, vyleštená a nablýskaná. Plán zastávok je daný. Štyri mestá, vrátane Trnavy. Večer plný hudby a zábavy. Začína sa o 18.00 hod. a koncerty na Red Bull Tour Buse môže zažiť každý úplne zadarmo. Po skončení hlavného programu sa pokračuje na after party v lokálnych kluboch.

Foto: Lukas Wagneter / Red Bull

Tour sa odpálili v Košiciach v stredu 4. októbra 2017. Odtiaľ sa Karosa presunula do Prešova. Z východu pokračuje do stredu Slovenska. V piatok večer rap zaplaví námestie vo Zvolene.

Finálnou zastávkou bude Trnava, kde sa v sobotu 7. októbra 2017 odohrá záverečná šou.

Viac info nájdete aj na redbull.sk/tourbus.

Ulož ako PDF
Napísal 6. októbra 2017 9:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Red Bull Tour Bus prináša rapovú sobotu na Trojičné námestie so Strapom, českými PSH aj DJ Spinhandzom”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.