reklama

Na Trojičné námestie príde trofej pre víťaza Ligy majstrov

Vo štvrtok 7. októbra dorazí priamo do centra Trnavy najvýznamnešia klubová trofej v Európe. Pohár určený pre víťaza futbalovej Ligy majstrov privezie aj do nášho mesta finančná skupina UniCredit, ktorá je oficiálnym marketingovým partnerom tejto prestížnej súťaže.

Trofej privezie neprehliadnuteľný kamión

Kamión podujatia Trophy Tour pobudne v Trnave od 12. do 17. hodiny. Okrem možnosti odfotiť sa s trofejou budú pre návštevníkov akcie pripravené aj rôzne zaujímavé súťaže. Na Slovensku sa turné zastaví aj v Žiline, Poprade, Prešove, Košiciach, Banskej Bystrici a Bratislave.

Trophy Tour odštartovala 15. septembra v Mníchove. Postupne okrem Slovenska navštívi Rakúsko, Česko a Poľsko. Vlani, pri premiére turné, putoval „ušatý pohár“ z Talianska do Chorvátska, Maďarska, Bulharska a Rumunska.

Príležitosť získať nezabudnuteľnú fotografiu často využívajú celé rodiny

„UniCredit je poprednou bankou v Európe a jej prítomnosť a sila v rámci Európy, najmä vo východnej Európe, pomôžu upevniť postavenie značky UEFA Champions League na týchto trhoch,“ poznamenal na margo úspešnej spolupráce generálny sekretár asociácie UEFA David Taylor.
Tvárou tohtoročnej Trophy Tour je portugalský internacionál Luís Figo.

Súčasťou show bude aj prehliadka cenných futbalových exponátov

Organizátori rozložia na Trojičnom námestí stan, v útrobách ktorého sa uskutočnia zaujímavé súťaže, návštevníci budú mať možnosť obzrieť si zblízka množstvo zaujímavých klubových suvernírov, futbalových exponátov či dresov. Čerešničkou na torte bude pripravené pódium s trofejou, kde si bude môcť každý urobiť vlastné foto s pohárom pre víťaza UEFA Champions League.

Foto: UniCredit


Ulož ako PDF
Napísal 21. septembra 2010 16:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Trojičné námestie príde trofej pre víťaza Ligy majstrov”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.