reklama

Trojičné námestie bude patriť v pondelok tradičnému podujatiu Dobrovoľníci deťom

Ponúknuť deťom a rodičom alternatívne a najmä zmysluplné využitie voľného času prostredníctvom detských a mládežníckych združení má za cieľ tradičné podujatie Dobrovoľníci deťom. Po výčinoch počasia na Deň detí 1. júna preložili organizátori 7. ročník akcie na pondelok 28. júna.

Na Trojičnom námestí budú pripravené mnohé atrakcie


„Združenia, ktoré sa na organizácii tohto podujatia podieľajú, budú od 9. do 18. hodiny na Trojičnom námestí prezentovať svoju celoročnú činnosť v jednotlivých stánkoch. Okrem súťaží a hier budú pripravené materiály a informačné letáky, pútavou formou informujúce o činnosti združení. Dobrovoľníci tiež predstavia pripravované letné tábory a výlety, na ktoré bude možnosť prihlásiť sa.
Deti sa môžu tešiť aj na stolný futbal, flórbal, šach, detské basketbalové koše či minigolf. Okrem toho budú pre nich pripravené ďalšie zaujímavé aktivity ako napríklad pletenie náramkov, možnosť zahrať si v hudobnom stánku, zahrať si stolové spoločenské hry a mnohé iné. Tak ako minulý rok, aj teraz nebudú chýbať atrakcie ako nafukovací hrad, nafukovacia šmykľavka, jazda na poníkovi, šerm, nafukovací bungee – futbal, mucha – stena, trampolína a mnohé iné.
V kultúrnom programe predvedú svoj hudobný a tanečný talent deti a mladí z detských a mládežníckych združení. Hosťami na pódiu budú aj Bystrík s kapelou, Kompánia trnavských žoldnierov, CANDY Cheerleaders či kapela LPS. Väčšina atrakcií a stánkov bude mať svoje sídlo na Trojičnom námestí a pred Divadlom Jána Palárika, súbežný program pre deti však bude pripravený od 14. hodiny aj na ihrisku na Dolných baštách,“
informuje mesto Trnava v tlačovej správe.

Na príprave akcie sa podieľajú Mestská rada mládeže v Trnave, Mesto Trnava, Rada mládeže Trnavského kraja, občianske združenia z Trnavy a okolia pracujúce s deťmi a mládežou – DOMKA, Laura, Mama klub, Slovenský skauting – 2. zbor, DIAMANT, eRko – Hnutie kresťanských spoločenstiev detí, OC Trnava, Spoločenstvo Tulipánci, Pionier, Spoločenstvo Hrubáci, Slovenský skauting – 88. zbor, ŠK Komplet Trnava – Modranka, Centrum MAK, Úsmev ako dar, HK – Trnava, Butterfly, Kalokagatia – Centrum voľného času a Mestská televízia Trnava.

Foto: hrubaci.sk


Ulož ako PDF
Napísal 27. júna 2010 10:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.