reklama

Trojičné námestie bude patriť už o týždeň podujatiu Trnava fandí hokeju

Hokejovými majstrovstvami sveta bude od piat­ka 29. apríla až do 15. mája žiť okrem usporiadateľskej Bratislavy a Košíc aj Trnava. Spoločnosť Mediaflash, portál www.trnava-live.sk, J.H. Agency a mesto Trnava pripravujú otvorenie fanzóny priamo pod mestskou vežou, kde okrem veľkoplošnej obrazovky a pódia bude návštevníkom k dispozícii dostatočný počet občerstvovacích stánkov a zabezpečený predaj suvenírov.

Oficiálne logo podujatia

Prvý deň 17-dňového podujatia Trnava fandí hokeju spestria kultúrne vystúpenia folklórneho súboru Trnavfčan a domácej rockovej kapely Golden Vein. Moderátorom otváracieho dňa bude Marek „Štajo“ Steinecker.
O dva dni neskôr, v nedeľu 1. mája, sa hokejovým priaznivcom pred zápasom slovenského tímu s Nemeckom predstaví na námestí trnavské zoskupenie Powerage, ktoré hrá skladby skupiny AC/DC.

VIDEOPOZVÁNKA:

Organizátori plánujú odvysielať ceklkovo 32 pria­mych prenosov a pripravujú pre návštevníkov fanzóny aj ďalšie kultúrne vystúpenia či súťaže.
„Keďže ide o veľmi dlhý časový úsek, ďalšie plánované akcie súvisiace s podujatím bude­me postupne uverejňovaťca aktualizovať cez profil Trnava fandí hokeju na Facebooku, a tiež na portáli trnava-live.sk. Našim cieľom je okrem samotného vysielania hokejových zápasov zabaviť a potešiť aj ostatných Trnavčanov, pre ktorých možno hokej nie je prioritným typom zábavy,“ vysvetlil Ivan Novotný zo spoločnosti Mediaflash.

V prvej fáze turnaja budú zápasy vysielané denne o 16. 15 a 20. 15 hodine, fanzóna bude otvorená vždy od popoludnia až do 23. hodiny.
Stretnutia hokejových MS pod holým nebom budú môcť Trnavčania sledovať na modernej LED obrazovke s rozmermi 4×3 metre, ktorá bude umiestnená pred budovou Divadla J. Palárika.

GOLDEN VEIN – Do toho Slovensko:

Ulož ako PDF
Napísal 21. apríla 2011 20:00. Článok je zaradený do rubriky: • TRNAVA FANDÍ HOKEJU, Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trojičné námestie bude patriť už o týždeň podujatiu Trnava fandí hokeju”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.