reklama

Trojhodinový maratón zumby na Trojičnom námestí

Organizátori hokejového podujatia Trnava Fandí Hokeju – agentúra MediaFlash, www.trnava-live.sk, Agency J.H. a mesto Trnava v spolupráci so Šport Centrom Pohoda pozývajú v sobotu na športové podujatie  Trnava Cvičí Zumbu.

Cvičenie populárnej zumby začína o 10. hodine, športový maratón pod vedením licencovaných prezentérov Klaudie Kubovičovej, Lucie Kočíškovej a Jozefa Valenta potrvá až do 13. hodiny.

Využite možnosť zacvičiť si v netradičnom prostredí Trojičného námestia!

Vstup na podujatie je voľný.

V piatok 13. júna si môžete vo fanzóne od 16. 15 hodiny pozrieť semifinálový zápas MS Česko-Švédsko, o 20. 15 začína duel Fínsko-Rusko.

V nedeľu odvysielame od 16. hodiny zápas o 3. miesto a program podujatia Trnava Fandí Hokeju uzavrie finálový súboj so začiatkom o 20. 30 hodine.

Plagát:

Ulož ako PDF
Napísal 13. mája 2011 8:48. Článok je zaradený do rubriky: • TRNAVA FANDÍ HOKEJU, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.