reklama

Centrum mesta patrilo v sobotu celé tri hodiny zumba maratónu

Päťdesiat dievčat a žien využilo v sobotu 14. mája príležitosť zatancovať si svoju obľúbenú zumbu priamo v centre Trnavy na Trojičnom námestí.
V spolupráci so Šport Centrom Pohoda pripravili trojhodinový maratón pod názvom Trnava cvičí zumbu organizátori podujatia Trnava fandí hokeju – agentúra MediaFlash, portál trnava-live.sk, Agency J.H. a mesto Trnava.

Jozef „José“ Valent v akcii

„Keď už to tí naši hokejisti tak pohnojili, aspoň to pekné pódium nestojí na námestí zbytočne. Treba uznať, dobrý nápad,“ pochválili organizátorov okoloidúci manželia – dôchodcovia.

Niektoré z diváčok, sledujúc tanečné kreácie pod mestskou vežou aj obanovali, že si so sebou nepriniesli športové oblečenie. „Dlho som premýšľala, či prídem cvičiť. Priznávam, trošku som sa hanbila tancovať takto vonku pred cudzími ľuďmi. Ale ako sledujem dievčatá, teraz to ľutujem a viem, že som zbytočne zaváhala. Mohla som si to dnes pekne užiť spolu s nimi,“ priznala mladá mamička, ktorá prišla tancujúce dievčatá podporiť aspoň morálne.

O vysokú úroveň akcie sa postarala najmä trojica skúsených prezentérov – Klaudia Kubovičová, Lucia Kočíšková a Jozef „José“ Valent. „Dnes to bolo super, sme spokojní. Možno nás trošku mrzí, že mnoho dievčat nenašlo odvahu tancovať na námestí, ale hádam nabudúce to bude ešte lepšie ako dnes,“ svorne zhodnotili príjemne strávené sobotné predpoludnie spokojní prezentéri.

Fotogaléria (41 snímok):

Ulož ako PDF
Napísal 15. mája 2011 2:46. Článok je zaradený do rubriky: • TRNAVA FANDÍ HOKEJU, Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.