reklama

Detské kreatívno-vzdelávacie centrum na Palárikovej pozýva na ukážkové hodiny

Po lete plnom dobrodružstiev, ktoré zažili lektori a animátori detského centra s deťmi na táboroch, štartuje nový školský rok aj vo Fabričke na Palárikovej 1 v Trnave.

„V záplave ponuky krúžkov a aktivít pre deti je náročné si vybrať a rozhodnúť sa. Je lepšie jedenkrát vidieť a skúsiť ako stokrát počuť,“ hovorí Silvia Holéczyová, ktoré centrum vedie. Aby stretnutie so svojimi budúcimi lektormi urobili pre deti čo najzaujímavejšie, pripravili si netradičné ukážkové hodiny.

Zážitková hra v angličtine a LEGO vzdelávanie

V angličtine sa táto hra volá Scavenger Hunt a deti ju majú veľmi radi. Dieťa sa počas tejto ukážky zoznámi s viacerými anglickými lektormi, o ktorých zistí dôležité informácie. Pri každom stanovišti bude musieť rozlúštiť jednoduchú hádanku, vyriešiť zadanie alebo urobiť malú aktivitu.

Pre deti to bude veľká zábava. Rodičia si môžu zároveň vyskúšať, ako dieťa reaguje na konkrétnych lektorov a činnosti. Angličtinu sa bude učiť prirodzeným spôsobom v rôznych situáciách, podobne ako materinský jazyk.

Navyše sa k tomu pridajú ukážky LEGO hodín, kde deti spoznávajú prírodu a techniku, poskladajú si funkčný model a pochopia ako veci okolo nás fungujú. Každé dieťa si určite príde na svoje :)

Ilustračné foto: Fabrička.sk

Ukážkové hodiny budú prebiehať od 18. do 22. septembra a od 25. do 29. septembra v časoch medzi 16:00 – 17:30 na Palárikovej 1 v Trnave.

Prihlášku na zážitkové ukážkové hodiny vo Fabričke nájdete TU.

Bližšie informácie ohľadom termínov a prihlásenia na ukážkovú hodinu Vám poskytnú na tel. čísle 0911 667 272 (Ľudmila) alebo na emaili hello@fabricka.sk, či na facebooku Fabričky.

Detské kreatívno-vzdelávacie centrum Fabrička (www.fabricka.sk) sa špecializuje na výučbu zážitkovej angličtiny s anglickými lektormi a vzdelávanie o prírode a technike prostredníctvom kociek LEGO.

Počas minulého roka spolupracovalo s 11 škôlkami a 19 základnými školami v celom okrese Trnava, kde ich lektori odučili 895 detí a viac ako 7 500 hodín.

Ilustračné foto: Fabrička.sk

(TS)

Ulož ako PDF
Napísal 20. septembra 2017 7:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.