reklama

Výnimočné leto s LEGOM a angličtinou vo Fabričke

Kreatívno-vzdelávacie centrum Fabrička pripravila pre deti skvelé leto. Vyberte si z ponuky LEGO táborov a kempov WOW ENGLISH, ktoré sú vhodné pre deti od 5 do 12 rokov.

Mladšie a staršie deti budú rozdelené do viacerých skupín. Každý týždeň sa nesie v jedinečnej téme, podľa ktorej má prispôsobený aj program.

WOW English Camp je anglický tábor plný zábavy a angličtiny. Vedú ho skúsení zahraniční lektori, ktorí s deťmi komunikujú po anglicky. Pomáha im skúsený slovenský koordinátor, animátor. 

Na WOW LEGO táboroch deti spoznávajú prírodu, technické javy a zákonitosti okolo seba, skladajú stavebnicu, súťažia a popri tom majú aj 2 hodiny angličtiny denne. Veľa experimentujú, pracujú v tímoch a na vlastných skúsenostiach sa snažia pochopiť, ako funguje príroda a vynálezy okolo nás.

Chcete vedieť, čo vás čaká? Prinášame popis šiestich táborov.

Ilustračné foto: Fabrička

Veda a technológie

WOW ENGLISH CAMP, 9 – 13. júla: Svet vynálezov, techniky, fyziky a chémie. Ako funguje katapult, lodička na vzduchoprúdový pohon a elektrické auto? Urobíme si pokusy s cukrovými kryštálmi, zinscenujeme výbuch sopky a z obilia vyrobíme železo.

O letectve a vesmíre

LEGO TÁBOR, 16. – 20. júla: Deti skladajú z lega lietadlá, helikoptéry, stíhačky. Objavujú vynálezy od balónov cez vzducholode a lietadlá až po vesmírne lode. Kto boli slávni vynálezcovia a kto pracuje v letectve?

Dvadsaťtisíc míľ pod morom

LEGO TÁBOR, 23. – 27. júla: Morský a podmorský svet sú plné pokladov. Lode, ponorky, motorové člny, postavíme si ich z lega, zahráme sa na pirátov a k tomu všetkému získame naozajstný poklad. Naučíme sa morzeovku a ďalšie tajné kódovania.

Cestovanie v čase

WOW ENGLISH CAMP, 6 – 10. augusta: Stroj času nás zavedie do starovekého Egypta a Grécka, zažijeme príbehy stredovekých rytierov a budeme sa plaviť po mori za novými kontinentmi. Pripravte sa aj na cestu na Mars v rakete!

Dobrodružstvá s priateľmi

LEGO TÁBOR, 13. – 17. augusta: Týždeň s priateľmi z LEGO Friends a LEGO City. Dobrodružná plavba, koncert rockovej hviezdy, život v meste. Farebná cukráreň, atrakcia v parku, supermarket a tábor v prírode. Natočíme si aj krátky film s hlavnými hrdinkami.

Superhrdinovia prichádzajú s Ninjago

LEGO TÁBOR, 20. – 24. augusta: Poznáte ich? Superman, Batman, Joker, Batgirl, Harley Quin a mnohí ďalší nás budú sprevádzať týmto týždňom. Postupne si každého predstavíme, poskladáme si ich z lega a natočíme si o nich krátky film. Navyše sa časť tábora bude venovať aj dobrodružstvám Ninjago, či Jurskému parku, o ktorý je veľký záujem.

Cena tábora je 135 eur. Na LEGO tábory a anglické kempy máme voľné posledné miesta.

Prihlásiť sa môžete telefonicky na čísle 0911 667 272 alebo mailom na hello@fabricka.sk.

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 29. júna 2018 14:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.