reklama

Fabrička, kde vzdelávajú malé i veľké deti deti cez kocky LEGO, otvorila prvé kurzy

V priestoroch kreatívneho centra na Palárikovej ulici 1 sa od minulého týždňa rodičia s deťmi hlásia na kurzy vzdelávania cez kocky LEGO. Láka ich sem možnosť vyskúšať si na vlastnej koži aktivity, pri ktorých sa kreatívne vzdelávajú a zároveň zabavia.

„Sme šťastní, že ľudia majú záujem o moderné formy vzdelávania,“ hovorí Silvia Holéczyová, majiteľka Fabričky. „Malí návštevníci sa u nás učia o veciach, zvieratách a javoch okolo nás. Potom pracujú v tímoch, rozdelia si úlohy a stavajú si modely, s ktorými sa nakoniec zahrajú. Jednoducho, detský svet, ktorý našich malých i veľkých klientov baví.“


Farebná, veselá a plná detí. Fabrička plná detských nápadov.

Foto: yc

Otvárajú prvé LEGO kurzy

Pri veľkom dopyte sa už v pondelok 6. februára otvoril prvý LEGO kurz s malými deťmi – Malý inžinier. Ide o program vhodný pre deti do 6 rokov, ktoré budú pracovať s kockami DUPLO. Pre deti staršie ako 6 rokov budú vo Fabričke v priebehu tohto týždňa otvárať program Veľký konštruktér. V Lego laboratóriu sa budú môcť do sýtosti zahrať každý piatok od 16. do 18. hodiny sami i spolu s rodičmi. A pre všetky deti, ktoré chcú zažiť maximálnu zábavu s kockami LEGO sa už 20. februára rozbehne prvý denný LEGO tábor doplnený s angličtinou s anglickými lektormi.

Pozvánka do stánku na FestHrách

Ak si chcete viac dozvedieť o dinosaurovi, robotoch alebo elektromobiloch a ešte si ich aj poskladať, príďte na FestHry do Mestskej športovej haly počas tohto víkendu. Fabrička bude mať veľký stánok, kde okrem kociek LEGO bude pre deti prichystaný program s anglickými lektormi. V stánku sa samozrejme bude aj súťažiť o zaujímavé ceny. Budeme sa na vás tešiť.

Všetky informácie o kurzoch Vám radi poskytneme osobne na Palárikovej 1 v Trnave alebo na webe www.yourchoice.sk.

Informujte sa tiež telefonicky na čísle 0911 667 274 alebo mailom na hello@yourchoice.sk.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 8. februára 2017 7:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.