reklama

Novinka v Trnave: Konverzačné kurzy angličtiny pre deti od 7 rokov!

(PR článok)

Callanova metóda pre deti „Callan for kids“ je úplnou novinkou vo svete a naša jazyková škola ako prvá na Slovensku ju prináša na trh.

Ide o veľmi efektívny a rýchly spôsob učenia sa angličtiny zameraný pre deti vo veku od 7 do 10 rokov. Od prvej hodiny deti neustále komunikujú v angličtine, hodiny sú zábavné a simulujú živé anglické prostredie.

Naším hlavným cieľom je naučiť deti sebavedome sa vyjadrovať po anglicky a vybudovať pozitívny vzťah k angličtine.

lang-club-kids

Callan for kids obsahuje 4 úrovne od úplných začiatočníkov po pokročilých. Počas hodín majú deti neustále príležitosť precvičovať si rozprávanie a počúvanie, nakoľko takmer 90% výučby prebieha riadenou komunikáciou.

Deti si postupne budujú slovnú zásobu a učia sa nové gramatické javy potrebné pre dosiahnutie úrovne A1 podľa Spoločného referenčného rámca pre jazyky.

Keďže Callan for kids je úplnou novinkou na našom trhu, ponúkame deťom vyskúšať si kurz angličtiny Callanovou metódou úplne zadarmo a až potom sa rozhodnúť.

Promo kurzy budú prebiehať v mesiaci január 2016. Bližšie informácie sa dozviete na tel. čísle 0905 845 394.

Zápis na bezplatné promo kurzy bude prebiehať 7. januára 2016 od 14.00 do 18.00 hod.

Prajeme krásne sviatky a tešíme sa na vás všetkých!

Kolektív Language Club (www.callan.sk)

callan-for-kids-banner (1)

Ulož ako PDF
Napísal 28. decembra 2015 22:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.