reklama

V auguste otvoria v Trnave týždenné kurzy herectva, spevu a tanca pre deti

Máte doma nádejných a talentovaných spevákov, hercov či tanečníkov? Pomôžte rozvinúť ich talent prostredníctvom detských týždenných kurzov spevu, tanca a herectva!

Kurzy sú určené pre deti vo veku od 6 do 12 rokov a podľa slov Karin Hörmannovej a agentúry Kamart viesť ich budú profesionáli so skúsenosťami z divadla či televízie. „Každý kurz navyše obohatí návšteva známej osobnosti z televízie, divadla či šoubuznisu,“ pripomína.

Základy tanca, práca s mikrofónom, publikom, prekonanie trémy, ovládanie hlasu, herecký prejav, ovládanie mimiky, gestikulácie a ďalšie potrebné skúsenosti budú profesináli všepovať mladým talentom počas celého augusta vždy od 8. do 16.hodiny.

V prestávkach budú deti sledovať filmy, hrať sa na záhrade či besedovať o filmoch a hudbe.

Týždennú výuku uzatvorí záverečné predstavenie pre rodičov.

„Výuka je rozdelená vždy po dvoch hodinách pre spev, tanec a herectvo. Súčasťou tréningového kempu sú aj prednášky a diskusie s profesionálmi, ktorí sa živia umením a môžu prezentovať svoje znalosti a skúsenosti. Spoluprácu v rámci letných kurzov už prijali napríklad Bystrík, Dominika Mirgová, Allan Mikušek, Adam Ďurica. Prídu medzi nás aj ďalší mladí herci, ktorí sa už prezentovali na televíznych obrazovkách či v divadle,“ prezentuje K. Hörmannová.

Prihláška na stiahnutie


Ulož ako PDF
Napísal 13. júla 2011 11:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.