reklama

Pustite sa do rýchlejšej a efektívnejšej výučby angličtiny. Blíži sa zápis do zimného trimestra

Zvládnuť výučbu anglického jazyka je možné rýchlejšie a efektívnejšie. Receptom pre tých, ktorí sa obávajú zdĺhavého a nudného vyučovacieho procesu, môže byť CALLANOVA METÓDA, ktorú v Trnave už desať rokov úspešne uplatňuje jazyková škola LANGUAGE CLUB.
Ide o progresívnu a efektívnu metódu výučbu angličtiny, ktorá je zameraná na dve základné stránky jazyka: schopnosť vyjadrovať sa a rozumieť v cieľovom jazyku, teda v našom prípade v angličtine. Výučba Callanovou metódou je komplexný a systematický postup založený na neustálej komunikácii medzi študentom a učiteľom, prostredníctvom ktorej sa študent učí reagovať na podnety automaticky, nie prekladaním do daného jazyka.

HLAVNÉ VÝHODY CALLANOVEJ METÓDY je možné zhrnúť do niekoľkých základných bodov:
– študent rozpráva po anglicky od prvej hodiny
– základným cieľom je naučiť študenta spontánne rozprávať po anglicky – bez toho, aby si vety prekladal zo slovenčiny do angličtiny a zbavil sa strachu z komunikácie v anglickom jazyku
– plnohodnotne sa vyučuje gramatika aj pravopis, najväčší dôraz sa kladie na schpnosť vyjadriť sa v angličtine – až 70% času výučby je venovaný práve tejto činnosti
– Callanova metóda využíva efektívnu, rýchlu a zábavnú metódu výučby
– otvorené sú všetky úrovne Callanovej metódy – od úplných začiatočníkov až po najvyššie pokročilých
– v priebehu zápisu – na základe bezplatného preskúšania – získate zaradenie do jednej z úrovní výučby
– Language Club poskytuje komplexnú prípravu pre získanie všetkých medzinárodných certifikátov
– vo vyučovacej skupine je maximálne 8 študentov
– výučba je časovo prispôsobená rôznorodým potrebám študentov – prebieha v ranných hodinách od 7.30 a 8.30h, popoludní so začiatkom od 15.55, 16.55, 18.05 a 19.05

Aktuálny zápis na zimný trimester sa uskutoční v stredu 14. decembra od 15. do 19. hodiny. Zimný trimester trvá od 9. januára do 30. marca 2012.

„Naším cieľom je, aby sa ľudia prirodzenou cestou učili anglický jazyk – rozprávaním (neustálou komunikáciou v cieľovom jazyku). Robíme všetko preto, aby boli všetci plnohodnotne pripravení komunikovať v anglickom jazyku, aby sa začiatočníci rýchlo zžili s novou rečou, aby si pokročilí neustále rozširovali svoje zručnosti a vedomosti, a aby bol skutočne čas a peniaze, ktoré ľudia vynakladajú na výučbu angličtiny, priamo úmerný efektu, ktorý očakávajú. Výučbou Callanovou metódou študenti nemrhajú časom, ktorý za kurzy platia, učia sa spontánne reagovať a rozprávať v anglickom jazyku,“ zdôrazňuje Silvia Barancová z Language Clubu.

Language Club ponúka originálnu príležitosť darovať zimný kurz angličtiny ako vianočný darček vo forme darčekovej poukážky. Prihlásených účastníkov výučby čaká aj darček v podobe poukážky na bezplatný odber knihy ku Callanovej metóde.

Bližšie a aktualizované informácie nájdete na internetovej stránke: www.languageclub.sk, v prípade otázok neváhajte kontaktovať tel.: 0905 845 394, e-mail: languageclub@languageclub.sk.

(inzercia)

Ulož ako PDF
Napísal 5. decembra 2011 1:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.