reklama

Nezmeškajte zápis do jesenného trimestra!

-inzercia-

V dnešnej dobe už zrejme nikto nepochybuje o tom, že potreba ovládania svetového jazyka je veľmi dôležitá. Znalosť cudzieho jazyka už ako samozrejmosť požaduje stále viac firiem, úradov a zamestnávateľov.

Ak ovládate anglický jazyk, ľahšie sa presadíte na pracovnom trhu, cítite sa o poznanie lepšie a suverénnejšie počas pracovnej cesty či na dovolenke. Znalosť angličtiny vám otvára netušené možnosti aj vo sfére internetu, hudby či zábavy.

Učiť sa cudzí jazyk možno viacerými spôsobmi. Je len na vás akou cestou sa vyberiete. Jazyková škola Language Club ako jediná akreditovaná jazyková škola v Trnave vyučuje angličtinu Callanovou metódou.

Tento spôsob učenia sa jazyka predstavuje komplexný a systematický postup založený na neustálej komunikácii medzi študentom a učiteľom, prostredníctvom ktorej sa študent učí reagovať na podnety automaticky, nie prekladaním do daného jazyka.

lang-jesen

www.languageclub.sk

Jazyková škola Language Club ponúka v jesennom trimestri 2015 kurzy:

– vedené priamou metódou, tzv. Callanovou metódou, kde sa kladie dôraz na 2 najdôležitejšíe stránky jazyka a to: schopnosť porozumieť cudziemu jazyku a schopnosť vyjadriť sa v angličtine,
– akreditované Callan Method Organization v Londýne,
– vhodné pre všetky vedomostné úrovne, od úplných začiatočníkov po vyššie pokročilých,
– výučba v ranných, poobedných aj večerných hodinách,
– cenovo dostupné pre každého – v cene kurzu sú zahrnuté originál knihy Callanovej metódy, MP3 ku knihám a prístup do e-learningovej zóny.

Viac informácií o našej škole a Callanovej metóde nájdete na www.callan.sk.

Začiatok jeseného trimestra je 16. septembra 2015.

Zápis na jesenný trimester sa uskutoční v dňoch:

7. septembra 2015 od 15.00 do 18.00 hod., pre študentov, ktorí nás už navštevovali

8. a 9. septembra 2015 od 15.00 do 18.00 hod., pre nových študentov.

V prípade ďalších otázok nás môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu: languageclub@languageclub.sk alebo telefonicky na čísle: 0905 845 394.

Tešíme sa na Vás všetkých
kolektív Language Club

Ulož ako PDF
Napísal 6. septembra 2015 10:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.