reklama

Jazykové kurzy: zápis na zimný trimester, teraz už aj pre deti

Ak sa aj vy rozhodujete ako v novom roku začať s angličtinou a neviete sa rozhodnúť, ktorý kurz je pre vás ten vhodný, radi by sme vám s výberom pomohli.

Jazyková škola Language Club ponúka v zimnom trimestri 2016 kurzy:
– vedené priamou metódou, tzv. Callanovou metódou, kde sa kladie dôraz na 2 najdôležitejšíe stránky jazyka a to: schopnosť porozumieť cudziemu jazyku a schopnosť vyjadriť sa v angličtine,
– akreditované Callan Method Organization v Londýne,
– vhodné pre všetky vedomostné úrovne, od úplných začiatočníkov po vyššie pokročilých,
– výučba v ranných, poobedných aj večerných hodinách,
– cenovo dostupné pre každého – v cene kurzu sú zahrnuté originál knihy Callanovej metódy, MP3 ku knihám a prístup do e-learningovej zóny.

lang-club-kids

V tomto roku sme pre vás pripravili úplnú novinku – Callan for Kids.

Ide o veľmi efektívny a rýchly spôsob učenia sa angličtiny zameraný pre deti vo veku od 7 do 10 rokov. Od prvej hodiny deti neustále komunikujú v angličtine, hodiny sú zábavné a simulujú živé anglické prostredie.

Naším hlavným cieľom je naučiť deti sebavedome sa vyjadrovať po anglicky a vybudovať pozitívny vzťah k angličtine.

Callan for kids obsahuje 4 úrovne od úplných začiatočníkov po pokročilých. Počas hodín majú deti neustále príležitosť precvičovať si rozprávanie a počúvanie, nakoľko takmer 90% výučby prebieha riadenou komunikáciou.

Deti si postupne budujú slovnú zásobu a učia sa nové gramatické javy potrebné pre dosiahnutie úrovne A1 podľa Spoločného referenčného rámca pre jazyky.

Viac informácií o našej škole a Callanovej metóde nájdete na www.callan.sk.

Zápis bude prebiehať vo štvrtok 7.1.2016 od 14.00 do 18.00. V prípade záujmu nás neváhajte navštíviť, radi zodpovieme všetky vaše otázky.

Zimný trimester začína 11.1.2016.

Nájdete nás v budove Balakovo na Paulínskej ulici 20, 2. poschodie, č. dverí 228.

V prípade ďalších otázok nás môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu: languageclub@languageclub.sk alebo telefonicky na čísle: 0905 845 394.

Tešíme sa na Vás všetkých
kolektív Language Club

(PR článok)

callan-for-kids-banner (1)

Ulož ako PDF
Napísal 5. januára 2016 16:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.