reklama

V Trnave otvárajú pre deti LEGO Fabričku, na vlastnej koži si ju môžete vyskúšať už v piatok a sobotu

Fabrička, nové trnavské kreatívno-vzdelávacie centrum, pozýva rodičov a ich deti na Deň otvorených dverí. Uskutoční sa v piatok 27. a v sobotu 28. januára 2017.

V piatich miestnostiach im postupne odkryjú tajomstvá, ktoré ponúka stavebnica LEGO. Budú si môcť vyskúšať, ako funguje kreatívne vzdelávanie, výučba angličtiny, len tak sa zahrať, vytvoriť si umelecké dielo alebo navštíviť ukážkovú narodeninovú LEGO oslavu.

Práve tieto aktivity budú totiž náplňou Fabričky, kreatívneho centra, ktoré zriadila jazyková škola Your Choice.

„Minulý rok sme odučili viac ako 1000 detí,“ hovorí majiteľka školy Silvia Holéczyová. „Rodičia majú veľký záujem hľadať pre ne kvalitné vzdelávacie aktivity. Preto sme chceli obohatiť trnavský trh a priniesli sme americký koncept vzdelávania Brick by Brick, teda kocka ku kocke. Ide o sériu kreatívnych vzdelávacích aktivít so stavebnicou LEGO, ktorú chlapci aj dievčatá milujú.“


Ilustračné foto: Your Choice

Vyhrajte LEGO tábor

V piatok sa program Dňa otvorených dverí začne o 16. hodine a potrvá do 20. hodiny, v sobotu o 10. hodine a potrvá do 18. hodiny.

Krstným otcom Fabričky je Braňo Jobus, návštevníci sa tak môžu tešiť aj na jeho hudobno-knižné vystúpenie. Počas oboch dní sú pre deti pripravené súťaže a množstvo cien.

Hlavnou cenou je týždňový LEGO tábor. Vzdelávanie vo Fabričke je určené pre deti od 1,5 do 14 rokov.

Záujemcovia, ktorí plánujú prísť na Deň otvorených dverí, potvrdia svoju účasť a termín, ktorý im vyhovuje najneskôr do 27. januára do 12:00 cez tento odkaz a vyberú si deň a hodinu návštevy.

HRAJTE O STAVEBNICE LEGO! Otázka na tento týždeň:

Kto bude krstným otcom LEGO Fabričky?

Odpovede posielajte do 31. januára mailom na adresu: fabricka@yourchoice.sk

Nezabudnite uviezť svoje meno a telefónne číslo.
Výhercov vyžrebujeme 1. februára 2017.

(TS)

Ulož ako PDF
Napísal 26. januára 2017 9:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.