reklama

Prosím pozor! Vstúpte do Fabričky plnej LEGO nápadov, objavov a zábavy

V Trnave vzniklo nové kreatívno-vzdelávacie centrum pre deti – Fabrička. Prostredníctvom kociek LEGO v ňom môžu spoznávať javy okolo nás. Za otvorením stojí jazyková škola YourChoice, ktorá v meste pôsobí desať rokov.

LEGO je farebná stavebnica, ktorú zbožňovali aj dnešní rodičia, s tým rozdielom, že zohnať ju v ich detstve bolo veľkou vzácnosťou.

Dnes je také dostupné a obľúbené, že sa prostredníctvom neho začalo vzdelávať. Americký koncept Brick by Brick je navrhnutý tak, aby deti vďaka kockám LEGO rozvíjali svoju trpezlivosť, fantáziu a logické myslenie.

„Možnosti, ktoré táto unikátna metóda ponúka, nás zaujali natoľko, že sme sa rozhodli priniesť koncept do Trnavy,“ vysvetľuje Silvia Holéczyová, majiteľka jazykovej školy YourChoice.

„Slovo kocka, po anglicky ‚brick‘ sa nachádza aj v názve našej čerstvo otvorenej kreatívnej dielne, pomenovali sme ju Fabrička. A má aj ďalší rozmer. Pre deti bude fabrikou nápadov, objavov a zábavy.“

Ilustračné foto: Fabrička

Vzdelávanie aj oslavy

Fabrička sídli na Palárikovej ulici 1 a prináša aktivity pre deti vo veku od 1,5 až do 12 rokov.

LEGO im pomôže porozumieť prírodným javom, ktoré sa dejú okolo nás, ale aj niektorým spoločenským témam. Bude tiež miestom, kde môžu stráviť čas, zatiaľ čo si ich rodičia vybavia dôležité veci v meste.

Pre malých oslávencov bude Fabrička priestorom na ich narodeninové LEGO party a cez prázdniny sa môžu deti tešiť na skvelé LEGO tábory, o ktoré bol už minulý rok veľký záujem.

Kreatívno-vzdelávacie centrum Fabrička otvorí prvýkrát svoje 27.1. od 16. h a 28.1. od 9. h.

Príďte s deťmi objaviť svet vzdelávania s kockami LEGO.

Viac info na čísle: 0911 667 274 alebo mailom na fabricka@yourchoice.sk.

(PR článok)

HRAJTE O SKVELÉ LEGO CENY!

Odpovedzte na otázku:

Na akej ulici sídli nové kreatívno-vzdelávacie centrum Fabrička? a zapojte sa tak do súťaže o stavebnice LEGO
a poukazy na hodiny Brick by Brick!.

Odpovede posielajte do 31. januára mailom na adresu: fabricka@yourchoice.sk.

Nezabudnite uviezť svoje meno a telefónne číslo, výhercov vyžrebujeme 1. februára 2017.

MAPA:

Ulož ako PDF
Napísal 19. januára 2017 7:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.