reklama

Language Club ponúka študentom bezplatné ukážkové hodiny angličtiny

V súlade so starým príslovým, ktoré múdro konštatuje, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť, ponúka trnavský LANGUAGE CLUB svojim potenciálnym klientom službu Bezplatných ukážkových hodín.

„Záujemci o výuku anglického jazyka majú možnosť vyskúšať si Callanovu metódu výučby naživo v praxi. Bezplatné ukážkové hodiny sú úplne nezáväzné a za vstup sa neplatí. Ide nám o to, aby si ľudia vyskúšali, ako taká štandardná vyučovacia hodina v Language Club-e prebieha, čo znamená Callanova metóda,“ vysvetľuje Silvia Barancová z Language Clubu.

Ilustračné foto

Vyučovacia hodina tu prebieha vďaka jedinečnej a desaťročia overenej metóde inak, ako môžu študenti očakávať. Callanova metóda je prípravou do prostredia prirodzeného, v ktorom sa rozpráva anglicky, lektor na vyučovacej hodine rozpráva rýchlym tempom, aby si študent zvykol na hovorenú angličtinu. Vyučovacia hodina trvá 50 minút, počas ktorých odznie vyše 12 000 slov.
Ani ľudia v televízii či anglicky hovoriacej krajine nebudú hovoriť pomaly, len preto, aby ste im rozumeli ale budú rozprávať bežnou konverzačnou rýchlosťou. Spočiatku môžu byť študenti prekvapení a majú tendenciu panikáriť. Všetko je iné, spôsob, tempo, a všetky ostatné faktory sú úplne odlišné akými sa učili doteraz. Zvyčajne si ľudia myslia, že dané tempo nebudú schopní zvládnuť, či prekonať. Opak je však pravdou. Systém výučby po krátkej dobe zavedie klientov kurzu do prirodzeného prostredia, v ktorom budú reagovať spontánne.

Človek si uvedomí, že systém výučby Callanovou metódou nie je náročný, a že každý môže anglickému jazyku bez akýchkoľvek problémov porozumieť. Študent na hodinách neustále počúva lektora, nikdy vopred nevie kedy bude odpovedať. V prípade, ak daný študent neodpovedá, v mysli odpovedá na otázku danú lektorom inému študentovi, čím sa zachováva princíp neustáleho opakovania.

„Ukážková hodina pomôže záujemcovia o výuku okrem poznania používanej metódy lepšie a reálne zhodnotiť, na akej úrovni sa jeho znalosť anglického jazyka aktuálne nachádza. Od zavedenia bezplatných ukážkových hodín máme pozitívne ohlasy, a preto túto možnosť pravidelne ponúkame,“ zdôrazňuje S. Barancová.

Prihlásiť sa na ukážkovú hodinu môžete telefonicky kedykoľvek počas celého školského roka na čísle 0905 845 394 alebo na e-mailovej adrese languageclub@languageclub.sk.

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.languageclub.sk.

(inzercia)


Ulož ako PDF
Napísal 10. októbra 2011 10:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.