reklama

Language Club – prvá akreditovaná jazykovaná škola Callanovej metódy na Slovensku otvára jesenný kurz

-inzercia-

Za dvanásť rokov fungovania sa trnavská jazyková škola Language Club vypracovala vďaka dlhodobej tvrdej práci a profesionálnemu prístupu medzi špičku.

Výučba anglického jazyka Callanovou metódou, ktorú v Language Clube úspešne uviedli do praxe v Trnave, a v súčasnosti sú prvou akreditovanou školou Callanovej metódy na Slovensku a jedinou v Trnave, je progresívnou a efektívnou metódou, ktorá funguje viac ako 50 rokov.

Udelenie akreditácie a stovky spokojných klientov, ktorí doteraz prešli lavicami Language Clubu, znamená pre trnavskú jazykovú školu najvyššie uznanie kvality výučby.

Jazyková škola Language Club splnila všetky podmienky k získaniu akreditácie a stala sa jednou z prvých akreditovaných škôl na celom svete. V rámci Slovenska sme prvou a zatiaľ jedinou akreditovanou školou Callanovej metódy v meste Trnava. Naši študenti si môžu byť istí, že sa im dostáva vzdelanie najvyššej kvality,“ pripomína.

Jazyková škola Language Club otvára jesenný trimester 9. septembra.

Zápisy pre študentov, ktorí školu už navštevovali sú 2.9. a 3.9.2013 od 15:00 do 18:00 a zápisy pre nových študentov sú 4.9. a 5.9.2013 od 15:00 do 18:00 hod.

Škola otvára aj kurz pre deti od 11 – 12 rokov, na angličtinu sa môžu prihlásiť aj tínedžeri.

language-club

languageclub.sk

Výučba Callanovou metódou je komplexný a systematický postup založený na neustálej komunikácii medzi študentom a učiteľom, prostredníctvom ktorej sa študent učí reagovať na podnety automaticky, nie prekladaním do daného jazyka. Metóda je zameraná na dve základné stránky jazyka: schopnosť vyjadrovať sa a rozumieť v anglickom jazyku. Vyučovacia hodina trvá 50 minút, počas ktorých odznie vyše 12 000 slov. Postupným tréningom sa vďaka jedinečnej Callanovej metóde študent odnaučí prirodzenému nutkaniu prekladať si vety do rodnej reči a anglická konverzácia sa rýchlo zautomatizuje,“ vysvetľuje základné princípy výčuby Silvia Barancová z Language Clubu.

Študenti dostávajú v rámci svojej výučby bezplatný prístup do e-learningovej zóny, ktorá im zabezpečí plnohodnotné precvičenie si gramatických javov, slovnej zásoby a písomného prejavu mimo hodín v pokoji svojho domova, v cene kurzu sú originál knihy Callanovej metódy, k dispozícii sú aj bezplatné audio súbory vo formáte MP3.

Otvorené sú všetky úrovne výučby od úplných začiatočníkov cez mierne a stredne pokročilých až po veľmi pokročilých.

Podľa prieskumov v súčasnosti až 70 percent slovenských zamestnávateľov vyžaduje od uchádzačov o prácu minimálne základnú znalosť anglického jazyka. Angličtina sa stala v ostatných rokoch v globánom svete absolútne primárnym komunikačným nástrojom.

Učiť sa cudzí jazyk možno viacerými spôsobmi. Nemusíte sa spoliehať len na vlastné sily, odporúčame vám zveriť sa do rúk odborníkom a ich overeným vzdelávacím metódam.

Viac informácií nájdete na www.languageclub.sk alebo priamo v sídle Language Club-u, Paulínska 20, Trnava, budova Balakovo, 2. poschodie, č. dverí 228, e-mail: languageclub@languageclub.sk, tel.: 0905 845 394.

Ulož ako PDF
Napísal 27. augusta 2013 7:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.