reklama

José González vypredal celé Nádvorie. Posledných 50 vstupeniek si môžete kúpiť na bráne

V piatok 14. októbra 2022 na trnavskom Nádvorí – priestore súčasnej kultúry vystúpi známy švédsky pesničkár José González. Koncert je v predpredaji vypredaný, no pre veľký záujem bude pri otvorení Nádvoria na bráne k dispozícii ešte 50 vstupeniek za cenu 50 eur. Priestor Nádvoria sa pre návštevníkov koncertu otvorí o 18.30 h výnimočne len cez prechod na Štefánikovej 4.

Švédsky pesničkár José González má za sebou má tri sólové albumy, no počas svojej kariéry už zaplnil veľké koncertné haly od Sydney po Tallin. Za svoje predchádzajúce albumy získal platinové platne vo Veľkej Británii a vo svojej švédskej domovine a zlaté platne v Austrálii a na Novom Zélande.

Jeho príjemné piesne ponúkli komfort miliónom ľudí, keď sa svet uzatváral do svojich domov, vďaka čomu ešte nikdy nebol na streamingových službách taký populárny ako práve teraz.

Okrem známych piesní José predstaví svoj dlho očakávaný štvrtý album Local Valley, ktorý pripomína, aká veľká sila sa skrýva za jeho skromným zovňajškom a nenápadne príťažlivých piesňach.


José González

FOTO: Olle Kirchmeier

Pod platanmi Nádvoria si návštevníci vychutnajú jeho jediný slovenský koncert. Na jednom mieste sa stretne viac ako tisícka jeho fanúšikov, preto netreba podceniť skorý príchod a ani zabúdať na ohľaduplnosť a zodpovednosť voči sebe aj ostatným.

Napríklad v prípade dažďa pre bezpečnosť nebude možné použiť dáždniky, miesto nich si treba radšej zabaliť pršiplášte.

Všetky užitočné a praktické informácie, medzi nimi aj tipy na parkovanie, organizátori zhrnuli na webovej stránke Nádvoria. Tie by si mal pozrieť každý, kým na koncert vyrazí. Na ňom nás najprv o 19.15 h zahreje hudobný výber DJ-a VKTRD a samotný koncert Josého Gonzáleza sa začne o 20.00 h.

Po skončení koncertu budú návštevníci môcť využiť už všetky východy z Nádvoria, teda aj prechod na Štefánikovu 3 a na Trojičné námestie.

Nádvorie je krásny a architektonicky oceňovaný verejný priestor v historickom centre Trnavy, na Štefánikovej 4. Vďaka vynikajúcemu bistru, nápaditému dizajnovému obchodu, kultúrnemu centru a menším firmám najmä z kreatívneho priemyslu na jednom mieste spája to najlepšie z kulinárskeho, kultúrneho a dizajnového života Trnavy.

Ulož ako PDF
Napísal 13. októbra 2022 12:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.