reklama

Centrum Trnavy ovládol na tri dni folklór a ľudové umenie

V centre mesta pokračuje dnes druhým dňom medzinárodný folklórny festival Trnavská brána. V priebehu popoludnia a večera sa predstaví na Trojičnom námestí množstvo domácich aj zahraničných súborov z Českej republiky, Litvy, Poľska, Maďarska a dokonca aj z Taiwanu.

+ KOMPLETNÝ PROGRAM PODUJATIA

Dopoludnia sa na námestí a pred radnicou predstavili jednotlivé súbory stovkám prítomných divákov, vystupujúcich osobne privítal v Trnave aj primátor mesta Štefan Bošnák. Od 19. 30 hodiny začína na Trojičnom námestí galaprogram slovenských folklórnych súborov, ešte predtým, už od 16. hodiny, môžete vidieť na pódiu vystúpenia zahraničných súborov.

Program festivalu Trnavská brána pokračuje v nedeľu od 11. hodiny, 9. ročník podujatia uzatvorí vystúpenie Slovenského divadla tanca s predstavením Carmen v Mestskom amfiteátri.

Fotogaléria z dnešného predpoludnia:

Ulož ako PDF
Napísal 21. augusta 2010 14:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Kultúra, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.