reklama

Dobrovoľníci deťom opäť na Trojičnom námestí

Už 1. júna 2022 na Deň detí sa po dvojročnej prestávke opäť uskutoční podujatie Dobrovoľníci deťom.

Tradičné celomestské mládežnícke podujatie pod taktovkou Mestskej rady mládeže a rôznych dobrovoľníckych a mládežníckych organizácií bude na Trojičnom námestí v Trnave v čase od 9:00 hod. do 17:00 hod. Podujatie sa organizuje od roku 2004.

„Občianske združenia a organizácie v rámci celého dňa budú realizovať rôzne aktivity a hry pre deti a zároveň odprezentujú svoju činnosť,“ uviedol dlhoročný organizátor podujatia Rastislav Mráz.

Centrom podujatia pod mestskou vežou bude pódium, na ktorom bude počas celého dňa prebiehať program. Vystúpia rôzne tanečné zoskupenia ako Alegria, Styleunits, Crazy family, detský folklórny súbor Trnavček, ako i Rusalka, Candy club.

Účastné budú aj súkromné základné umelecké školy Gaudia, či štúdio Dušana Nebylu. Program bude tento rok veľmi bohatý a bol cítiť veľký záujem zo strany vystupujúcich.

„Je to pre všetkých príležitosť ukázať, čo všetko deti pod vedením profesionálov dokážu a zároveň získať nových žiakov, tanečníkov alebo hudobníkov,“ poznamenal spoluorganizátor Michal Lipovský.

Podujatie bude doplnené o klasické sprievodné aktivity ako nafukovacie atrakcie, maľovanie na tvár. O zaujímavú prezentáciu činnosti sa postarajú skauti, dobrovoľní hasiči z Trnavy, dobrovoľná civilná ochrana či rôzne športové zduženia.

Cieľom akcie je poukázať na dôležitosť dobrovoľníckej práce, aktívne trávenie voľného času detí a mládeže a v neposlednom rade na dôležitosť prezentovaných organizácií.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 25. mája 2022 16:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.