reklama

Dobrovoľníci opäť pripravujú skvelý Deň detí na námestí

Dobrovoľníci z trnavských mládežníckych organizácií pripravujú na prvý júnový deň už trinásty ročník známeho podujatia Dobrovoľníci deťom. Na podujatí participuje mesto Trnava, Mestská rada mládeže, a 16 neziskových organizácií z Trnavy  pracujúcich s deťmi a mládežou v našom meste.

Každé zo združení bude prezentovať prostredníctvom pripravených hier, súťaží a prezentačných stánkov to najlepšie zo svojej celoročnej činnosti. Zároveň budú pripravení podať informácie o pripravovaných táboroch a výletoch, ktoré budú organizovať počas letných prázdnin.

Mladí, ktorí preferujú aktívne trávenie voľného času spolu s kamarátmi tu dostanú jedinečnú príležitosť prihlásiť sa do jednotlivých združení – či už ako členovia, účastníci programov, výletov a iných aktivít, ale aj ako dobrovoľníci.

Deti a mládež sa v deň svojho sviatku môžu tešiť na jedinečnú atmosféru tohto zábavného podujatia aj kvôli množstvu ďalších atrakcií a hier.

Ako uviedli organizátori podujatia: „Ani tento rok nebudú na Trojičnom námestí chýbať nafukovacie atrakcie, trampolíny, mucha stena a nafukovací bungee futbal.“

dobrovolnici-detom-2011-7

Ilustračné foto

Starších žiakov určite zaujme aj in-line hokej, kalčeto lakros, florbal, minigolf, streetball, či možnosť zastrieľať si z luku a mnoho iných prekvapení.

Podujatie, ktoré začne o 9:00 hod ráno a potrvá do 18:00, bude sprevádzané programom na pódiu, kde vystúpia mladé talenty zo združení prezentujúcich sa v rámci podujatia v podobe rôznych tancov, spevu či scénok.

Cieľom podujatia „Dobrovoľníci deťom“ je zviditeľnenie dobrovoľníckej práce mladých ľudí a oslovenie širokej verejnosti – najmä detí a ich rodičov k pozitívnemu a aktívnemu tráveniu voľného času s využitím ponúk, ktoré sa pre nich otvárajú prostredníctvom existujúcich detských a mládežníckych združení v Trnave a okolí.

V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie uskutoční v priestoroch Mestskej športovej haly na Rybníkovej ulici.

DDplagat2016

Ulož ako PDF
Napísal 26. mája 2016 7:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Dobrovoľníci opäť pripravujú skvelý Deň detí na námestí”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.